معرفی بهترین کسب و کار در امارات
 • اگر در نظر دارید برای آینده شغلی بهتر به امارات متحده عربی نقل ‌مکان کنید، باید بدانید که در زمینه کاری شما درخواست برای این شغل بالا است یا خیر و بهترین کسب و کار ها در امارات کدام خواهد بود. امارات متحده عربی، به‌ویژه دبی، مکانی پررونق برای صنایع مختلف بوده و با مرور لیست مشاغل پردرآمد در امارات می‌توانید متوجه این موضوع شوید که برخی کارها از بالاترین حقوق در منطقه برخوردار هستند. در ادامه این مطلب از وبلاگ اندیشه قرن ثبت کیش این مشاغل را به شما معرفی خواهیم کرد.

  جذب پزشکان و کادر درمان در امارات

  مشاغل مربوط به املاک و مستغلات

  حوزه بهداشت و درمان به‌ویژه در کشوری چون امارات که به ‌طور مداوم در حال بهبود است، مراقبت‌های بهداشتی حیطه کار پردرآمدی خواهد بود. متوسط ​​حقوق یک پزشک در امارات 18000 درهم در ماه بوده که معادل 4900 دلار است. با این ‌حال، محدوده دستمزد بسته به تجربه، تخصص و محل کار پزشک می‌تواند متفاوت باشد. به ‌عنوان ‌مثال:

  • یک پزشک تازه‌کار MBBS در دبی می‌تواند از 9500 درهم تا 31500 درهم درآمد داشته باشد.
  • یک پزشک مشاور می‌تواند تا 70000 درهم در ماه درآمد داشته باشد.
  • یک جراح می‌تواند تا 120000 درهم در ماه درآمد داشته باشد.

  خواه پرستار باشید، پزشک، متخصص یا جراح، حیطه درمان یکی از بهترین کسب و کار ها در امارات است و فرصت‌های کاری زیادی پیدا خواهید کرد. فقط به یاد داشته باشید، شما باید از وزارت بهداشت و پیشگیری امارات مجوز کار داشته باشید.

  بیشتر بخوانید: مهاجرت پرستاری به امارات (دبی)

  جذب نیرو مهندسان هوش مصنوعی در امارات

  یکی از مشاغل پردرآمد در امارات، مهندسی هوش مصنوعی است. حیطه هوش مصنوعی به ‌سرعت در حال گسترش است و مهندسان هوش مصنوعی در امارات وظیفه طراحی و توسعه سیستم‌های هوش مصنوعی پیشرفته را بر عهده دارند. داشتن پیشینه قوی در علوم کامپیوتر، ریاضیات و آمار برای پیدا کردن یک فرصت شغلی در این حیطه ضروری است.

  • یک مهندس هوش مصنوعی سطح پایه با 1 تا 3 سال تجربه می‌تواند از 251955 درهم تا 420525 درهم در سال درآمد کسب کند.
  • یک مهندس ارشد هوش مصنوعی با بیش از 8 سال تجربه می‌تواند تا 583700 درهم در سال درآمد کسب کند.

  موقعیت شغلی دانشمند داده دیتا ساینتیک در امارات

  کوچینگ شخصی و حرفه‌ای

  یکی دیگر از بهترین کسب و کار ها در امارات دیتا ساینتیک (دانشمند داده) بوده که بیشتر بر تجزیه‌وتحلیل داده‌ها تمرکز دارند. آن‌ها به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا از طریق تجزیه‌وتحلیل و تفسیر داده‌ها تصمیمات آگاهانه بگیرند. تسلط بر زبان‌های برنامه‌نویسی مانند پایتون و ابزارهای تحلیل آماری الزامی است.

  جهت دریافت اطلاعات درباره ثبت برند در امارات روی لینک روبرو کلیک کنید: ثبت برند در امارات

  • میانگین حقوق یک دانشمند داده در امارات 43000 درهم در ماه بوده که معادل 12100 دلار است.
  • یک دانشمند ارشد داده با بیش از 8 سال تجربه می‌تواند تا 60000 درهم در ماه درآمد کسب کند.

  آن‌ها برای اتخاذ تصمیمات مبتنی بر داده با رهبران کسب و کار از نزدیک همکاری می‌کنند و معمولاً در شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی مانند NBD امارات، موبادالا یا فرودگاه بین‌المللی دبی کار می‌کنند.

  دلیل جذب مهندسان امنیت سایبری در امارات

  در لیست مشاغل پردرآمد در امارات نوبت به معرفی مهندس امنیت سایبری می‌رسد که در واقع یکی از بهترین کسب و کار ها در امارات است. با افزایش حملات سایبری، نقش مهندسان امنیت سایبری هرگز مهم‌تر از این زمان نبوده است. آن‌ها از شبکه‌ها و سیستم‌های کامپیوتری در برابر تهدیدات مختلف محافظت می‌کنند. مدرک تخصصی در زمینه علوم کامپیوتر، شبکه و امنیت برای کسب چنین شغلی مورد نیاز است. میانگین حقوق یک مهندس امنیت سایبری در امارات 389859 درهم در سال یا 187 درهم در ساعت خواهد بود.

  بازار کار مهندسین امنیت سایبری در امارات متحده عربی بسیار قوی بوده و تقاضا برای مهندسان امنیت سایبری و ثبت شرکت در امارات به‌ سرعت در حال افزایش است. این خبر خوبی برای جویندگان کار خواهد بود. مهندسان امنیت سایبری وظیفه طراحی و پیاده‌سازی پروتکل‌های امنیتی برای محافظت از دارایی‌های دیجیتال را دارند. آن‌ها معمولاً در بانک‌ها، سازمان‌های دولتی و شرکت‌های فناوری کار می‌کنند.

  موقعیت شغلی حسابداری و مدیریت مالی در امارات

  سایر مشاغل پردرآمد در امارات

  اگر در اعداد و ارقام و بودجه‌بندی مهارت دارید، تبدیل ‌شدن به یک مدیر مالی می‌تواند بلیت برنده شما برای پذیرش در یکی از بهترین کسب و کار ها در امارات باشد. طبق گزارش ‌Glassdoor، متوسط ​​حقوق یک مدیر مالی در امارات 48000 درهم در ماه است. این عدد میانگین حقوق بوده؛ به این معنی که نیمی از مدیران مالی در امارات بیشتر از این درآمد دارند و نیمی درآمد کمتری خواهند داشت. در کل میزان درآمد این شغل می‌تواند بسته به برخی عوامل، از جمله اندازه شرکت، صنعت، محل و سطح تجربه متفاوت باشد. به‌ عنوان‌ مثال، مدیران مالی در شرکت‌های بزرگ‌تر و در صنایع تخصصی‌تر حقوق بالاتری دارند.

  کسب درآمد مهندسی نفت و گاز در امارات

  نفت و گاز ستون فقرات اقتصاد امارات متحده عربی بوده و جای تعجب نیست که مهندسی نفت و گاز یکی از بهترین کسب و کار ها در امارات باشد. آن‌ها مسئولیت اکتشاف و تولید را بر عهده دارند، باید در مهندسی، زمین‌شناسی و ریاضیات مسلط باشند. آن‌ها در سکوهای نفتی، پالایشگاه‌ها و سایت‌های عملیاتی در میدان نفت و گاز کار می‌کنند.

  بیشتر بخوانید: مزایا و معایب زندگی در امارات (دبی)

  میانگین حقوق یک مهندس نفت و گاز در امارات 438964 درهم در سال و معادل 211 درهم در ساعت است. هر چه یک مهندس نفت و گاز تجربه بیشتری داشته باشد، حقوق او بالاتر خواهد بود. کسانی که مهارت‌های تخصصی مانند جوشکاری زیرآب یا سه‌بعدی دارند، می‌توانند دستمزدهای بالاتری داشته باشند. محل کار نیز می‌تواند بر میزان دستمزد تأثیر بگذارد. مهندسان نفت و گاز که در مناطق دورافتاده یا در بیابان کار می‌کنند می‌توانند حقوق بیشتری برای جبران شرایط سخت کار داشته باشند. برای همین مهندسی نفت و گاز در لیست مشاغل پردرآمد در امارات قرار دارد.

  کوچینگ شخصی و حرفه‌ای

  مهندسی نفت و گاز

  یکی دیگر از بهترین کسب و کار ها در امارات کوچینگ شخصی و حرفه‌ای است که تقاضا  اقامت امارات متحده عربی برای این افراد بسیار زیاد بوده؛ زیرا مردم اغلب برای رسیدگی به مسائل شخصی و کاری خود به دنبال کمک هستند. شرکت‌هایی مانند Daniella Smith Coaching، Noomii و Zeta Yarwood Life Coaching به دنبال استخدام این افراد هستند که نشان می‌دهد افراد زیادی در شهرهای امارات به خدمات کوچینگ نیاز دارند.

  • حقوق کوچینگ شخصی و حرفه‌ای از 11000 درهم شروع می‌شود.
  • افراد حرفه‌ای در این زمینه تا 27500 درهم می‌توانند به دست آورند.

  موقعیت شغلی مترجمی در امارات

  امارات

  مترجمی هم در لیست مشاغل پردرآمد در امارات قرار دارد و یکی از پردرآمدترین مشاغل در دبی است. این مشاغل تقاضای زیادی دارند؛ زیرا شهرهای ترکیبی از فرهنگ‌های مختلف است و نیاز به افرادی وجود دارد که بتوانند عربی را به زبان‌های دیگر، به‌ویژه انگلیسی و در زمینه پزشکی ترجمه کنند. چه در زبان انگلیسی خوب باشید و چه در انواع مختلف ترجمه تخصص داشته باشید، امارات فرصت‌های شغلی خوبی برای مترجمان دارد. آن‌ها معمولاً بین 4000 درهم تا 27000 درهم درآمد دارند.

  مشاغل مربوط به املاک و مستغلات

  پزشکان و کادر درمان

  با توجه به رشد بازار املاک و مستغلات و پروژه‌های ساخت‌وساز در حال انجام، صنعت املاک یکی دیگر از بهترین کسب و کار ها در امارات است. برخی از موقعیت‌ها با پتانسیل قابل‌ توجه در این زمینه عبارت‌اند از:

  • مشاور املاک: در معاملات ملکی، مشاورین املاک به‌ عنوان واسطه بین خریداران، فروشندگان و مستأجران عمل می‌کنند.
  • توسعه‌دهندگان املاک و مستغلات: آن‌ها مسئول سازمان‌دهی، تأمین مالی و مدیریت طرح‌های توسعه ساختمان هستند و بر روند ساخت‌وساز نظارت دارند.
  • تحلیلگر سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات: تحلیلگرانی که در زمینه سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات تخصص دارند، چشم‌انداز بالقوه سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات را ارزیابی و بررسی می‌کنند.

  سایر مشاغل پردرآمد در امارات

  مهندسان امنیت سایبری

  بهترین کسب و کار ها در امارات فقط به موارد گفته ‌شده محدود نمی‌شود و کافی است از یک موسسه مهاجرتی معتبر چون اندیشه قرن ثبت کیش مشاوره دریافت کنید تا بدانید که فرصت شغلی مناسبی برای تخصص شما در این کشور وجود دارد یا نه. در جدول زیر هم برخی از دیگر مشاغل پردرآمد در کشور امارات را به شما معرفی کرده‌ایم:

  شغل میزان درآمد
  متخصصان دیجیتال مارکتینگ از 8000 درهم تا 17000 درهم در ماه
  مدیر فروش از 125000 درهم تا 80000 درهم در ماه
  مدیران فناوری اطلاعات از 10000 درهم تا 77000 درهم در ماه
  بازاریابی از 10000 تا 67000 درهم در ماه
  روانشناسان از 18 هزار درهم تا 28 هزار درهم در ماه
  معلمی از 9000 درهم تا 15000 درهم در ماه
  توسعه‌دهندگان نرم‌افزار از 7000 درهم تا 20000 درهم به بالا در ماه
  طراحان UI/UX از 6000 درهم تا 15000 درهم به بالا در ماه
  مدیران منابع انسانی (HR) از 6000 تا 15000 درهم در ماه
  مدیران هتلداری و متخصصان گردشگری از 8000 درهم تا 34000 درهم در ماه

  سخن پایانی

  حسابداری و مدیریت مالی

  تمامی مشاغلی که در این مطلب از آن‌ها نام برده شد در لیست بهترین کسب و کار ها در امارات با دستمزدهای بالا و مسیرهای شغلی امیدوارکننده هستند. ذکر این نکته ضروری است که با توجه به اقتصاد پررونق امارات، مشاغل پردرآمد دیگری نیز وجود دارد که شاید در این لیست مشاغل پردرآمد در امارات به آن‌ها اشاره نشده باشد. همچنین به یاد داشته باشید که محدوده حقوقی هر شغل ممکن است بر اساس تجربه، مهارت‌ها و صلاحیت‌های شما نیز متفاوت باشد؛ بنابراین، اگر به دنبال فرصت شغلی در بازار کار رقابتی امارات هستید از کارشناسان و مشاوران اندیشه قرن ثبت کیش راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

  سوالات متداول

  آیا کادر درمان جزو مشاغل پردرآمد در امارات است؟

  بله، متوسط ​​حقوق یک پزشک در امارات 18000 درهم در ماه بوده که معادل 4900 دلار است. با این ‌حال، محدوده دستمزد بسته به تجربه، تخصص و محل کار پزشک می‌تواند متفاوت باشد.

  بهترین کسب و کار ها در امارات با دستمزدهای بالا کدامند؟

  کادر درمان، مهندسان هوش مصنوعی، دیتا ساینس، مهندسان امنیت سایبری، حسابداری، مهندسی نفت و گاز، کوچینگ شخصی و حرفه‌ای، مترجمی و مشاغل مربوط به املاک و مستغلات در لیست مشاغل پردرآمد در امارات قرار دارد.

   چه عواملی بر حقوق مشاغل در امارات اثر دارد؟

  محدوده حقوقی بهترین کسب و کار ها در امارات بر اساس تجربه، مهارت‌ها و صلاحیت‌های فرد و حتی شهری که به آن مهاجرت می‌کنید، متفاوت است.

  مقالات مرتبط: 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست