درباره ما

موسسه حقوقی

موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش

موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش (ثبت کیش) از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه خدمات ثبتی و مشاوره امور حقوقی و مالیاتی شرکت‌ها در مناطق آزاد آغاز نمود . از سال ۱۳۹۸ با تاسیس شعب در کشور های عمان و امارات ، با ارائه خدمات تخصصی ثبتی و مالیاتی و حقوقی در کشور های امارات متحده عربی و عمان ، حوزه فعالیت خود را گسترش داد . این موسسه با بهره گیری از مشاورین و کارشناسان متخصص در زمینه حقوقی و مالیاتی مناطق آزاد و نیز امور بین الملل، با بیش از ۱۱۰۰ پرونده موفق در حوزه های مختلف ، توانست به یکی از کارآمد ترین موسسات حقوقی در حوزه مناطق آزاد و نیز حوزه خلیج فارس مبدل گردد .
باعث افتخار است که امروز با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان در خدمت هموطنان عزیز در داخل و خارج از ایران هستیم.

با خدمات موسسه ما آشنا شوید

با خدمات موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش آشنا شوید

برخی از ویژگی های موسسه حقوقی ثبت کیش

برخی از ویژگی های موسسه حقوقی و ثبتی ثبت کیش

بالاترین سرعت در ارائه خدمات

موسسه حقوقی ثبت کیش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، قادرخواهد بود ارائه خدمات خود را همراه با سرعت بالا انجام دهد تا شما عزیزان دغدغه‌ای از نظر زمان نداشته باشید.

ارائه کلیه خدمات به صورت VIP

ما برای مشتریان ویژه، خدمات ویژه‌ای نیز قائل هستیم تا شما سروران عزیز، با خیالی آسوده، هرگونه از امورات حقوقی خود را به موسسه ثبت کیش بسپارید.

همراهی متقاضیان در راه اندازی بیزینس و یا کاریابی

ما همراه شما هستیم تا در مسیر ثبت شرکت، ثبت برند، سرمایه‌گذاری و … در کشور های مختلف، آسوده‌خاطر باشید و حتی پس از اتمام ارائه خدمات، می‌توانید روی ما حساب کنید.

اخذ کمترین هزینه در ارائه خدمات

تجربه بیش از 1500 پرونده موفق، در کنار دریافت کمترین هزینه خدمات، از مهم‌ترین شاخصه‌های مجموعه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) است.

فهرست