• ثبت برند در عمان

  ثبت برند در عمان، گامی به سوی موفقیت تجاری شما! با ثبت برند در کشور عمان علاوه بر مالکیت معنوی نام تجاری خود، نام برند خود را به بازار معرفی کرده و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید.

  (خدمات ویژه ثبت برند در عمان در کوتاه‌ترین زمان)

  بالاترین سرعت در ارائه خدمات

  موسسه حقوقی ثبت کیش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، قادرخواهد بود ارائه خدمات خود را همراه با سرعت بالا انجام دهد تا شما عزیزان دغدغه‌ای از نظر زمان نداشته باشید.

  ارائه کلیه خدمات به صورت VIP

  ما برای مشتریان ویژه، خدمات ویژه‌ای نیز قائل هستیم تا شما سروران عزیز، با خیالی آسوده، هرگونه از امورات حقوقی خود را به موسسه ثبت کیش بسپارید.

  همراهی متقاضیان در راه اندازی بیزینس و یا کاریابی

  ما همراه شما هستیم تا در مسیر ثبت شرکت، ثبت برند، سرمایه‌گذاری و … در کشور های مختلف، آسوده‌خاطر باشید و حتی پس از اتمام ارائه خدمات، می‌توانید روی ما حساب کنید.

  اخذ کمترین هزینه در ارائه خدمات

  تجربه بیش از 1500 پرونده موفق، در کنار دریافت کمترین هزینه خدمات، از مهم‌ترین شاخصه‌های مجموعه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) است.

  1. خانه
  2. ثبت برند در عمان

  موسسه ثبت کیش همراه شما در ثبت برند در عمان

  عمان یکی از کشورهایی است که در چند سال اخیر افراد بسیار زیادی سرمایه‌گذاری در آن کشور را انتخاب کرده‌اند تا بتوانند کسب‌وکار خود را به صورت حرفه‌ای ارتقا دهند. همان‌طور که می‌دانید زمانی ‌که قصد ثبت برند در کشوری را دارید، لازم است با قوانین حاکم در آن کشور آشنا شوید و مطابق با آن قوانین رفتار کنید. ثبت برند در عمان شرایط و مزایای خاص خود را دارد که می‌توانید با در نظر داشتن آن‌ها سرمایه‌گذاری آگاهانه و پرسودی را تجربه کنید.

  موسسه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) با بیش از 15 سال تجربه، با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان در خدمت هموطنان عزیز در داخل و خارج از ایران  در مسیر ثبت برند در عمان خواهد بود.

  با سابقه‌ترین موسسه

  ۱۵ سال سابقه درخشان، اعتبار ماست.

  ثبت شرکت، اخذ اقامت، افتتاح حساب‌های بانکی در معتبر ترین بانک‌های خاورمیانه، ثبت برند و مشاوره در اخذ اعتبارات بانکی در حوزه کشورهای خلیج فارس.

  1

  پرونده موفق

  1

  برند ثبت شده

  1

  مشتری راضی

  1

  تکمیل شده

  تصور کنید در این کشور رستوران و یا کلینیک زیبایی خود را تأسیس کرده‌اید؛ به راحتی می‌توانید برندتان را گسترش داده و به دلیل ایجاد شغل در آن کشور ویزای کار دریافت کرده و در آن کشور اقامت داشته باشید. حال برای آشنایی با قوانین و چارچوب ثبت برند در این کشور توصیه می‌شود در مقاله راهنمای ثبت برند در عمان همراه با ثبت کیش باشید تا بتوانید به صورت آگاهانه اقدام به انجام این کار کرده و اقامتی دائم برای خود و خانواده‌تان داشته باشید.

  ثبت برند در عمان با موسسه حقوقی ثبت کیش

  خدمات ثبت برند در عمان با موسسه ثبت کیش در بهترین شرایط و سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود، فقط کافیست برای مشاوره رایگان و شروع ثبت نام تجاری در عمان با ما تماس بگیرید

  تعریف علامت تجاری در کشور عمان

  برای ثبت برند در عمان لازم است علامت تجاری خاصی داشته باشید، در این کشور نیز همانند ایران هرگونه علامتی که شکل گرافیکی داشته و کالاها و سایر خدمات را از یکدیگر متمایز می‌کند علائم تجاری نام‌گذاری می‌شود؛ این نام‌گذاری بر اثر ماده یک قانون ثبت علامت تجاری در عمان است. این علامت می‌تواند به صورت خلاقانه بوده و حروف، اعداد و رنگ‌هایی خاص داشته باشد؛ مانند ترکیبی از صداها، علامت جغرافیایی که نشان‌دهنده مزه، طعم و بویی بوده و یا می‌تواند علامت ساده‌ای باشد.

  راهنمای ثبت برند در عمان

  همان‌طور که در ابتدا گفته شد، ثبت برند در عمان بسیار رواج پیدا کرده است و اغلب افراد و تجار در سرتاسر دنیا اقدام به ثبت برند در این کشور کرده‌اند. در واقع کشور عمان به اکثر معاهدات ثبت برند و کنوانسیون‌ها در سطح جهان پیوسته است و این امنیت بین‌المللی باعث شده که این کشور برای تجار گزینه‌ای عالی باشد. مزایا و شرایط ثبت برند در عمان بر اساس قوانین زیر است:

  • قانون حقوق مالکیت صنعتی که در سال 2008 مصوب شد.
  • اصطلاحات قانون حمایت از مالکیت صنعتی که طبق فرمان نامه‌های شماره 133 و شماره 38 ثبت شد.

  عمان در زمینه ثبت برند نیز به معاهدات بین‌المللی پیوسته که این معاهدات به صورت زیر است:

  • کنوانسیون ژنو که در خصوص ثبت بین‌المللی طرح‌های صنعتی مطرح شده است
  • پروتکلی که به ثبت بین‌المللی علائم تجاری در معاهده مادرید مربوط است
  • معاهده‌ای که برای ثبت علامت‌های تجاری است
  • کنوانسیون پاریس که برای حمایت از مالکیت صنعتی نوشته شده
  • کنوانسیون وایپو
  • سازمان تجارت جهانی تریپس
  • قرارداد اقتصادی که در میان کشورهای عرب حوزه خلیج فارس نوشته شده است
  • قراردادی که با کشور فرانسه جهت حمایت و تشویق سرمایه‌گذاری است
  • قرارداد تجارت آزاد بین این کشور و ایالات متحده امریکا

  ثبت برند در عمان با موسسه حقوقی ثبت کیش

  خدمات ثبت برند در عمان با موسسه ثبت کیش در بهترین شرایط و سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود، فقط کافیست برای مشاوره رایگان و شروع ثبت نام تجاری در عمان با ما تماس بگیرید

  راهنمای ثبت برند در عمان و انواع آن

  ۱- ایرانی حقیقی

  2- ایرانی حقوقی (برای افرادی که در ایران شرکت دارند)

  در ابتدا توجه داشته باشید که بر اساس قوانینی که در این کشور وجود دارد طرف ایرانی 70 درصد سود کرده و طرف عمانی 30 درصد سود می‌کند؛ ولی در نظر داشته باشید که طرف عمانی هیچ دخالتی در مدیریت نخواهد داشت و فقط ماهانه یا سالیانه مبلغی را دریافت می‌کند. در حالتی که برند خود را به صورت نوع اول (ایرانی حقیقی) ثبت کردید بایستی پس از 5 تا 6 ماه دفتری اجاره کرده و کارمندانی را استخدام کنید که در این دوره 6 ماهه از اداره و شرکت آن‌ها بازدید خواهد شد. در صورت تأیید، اقامتی دو ساله به مالکان داده می‌شود.

  در راهنمای ثبت برند در عمان به روش دوم، شخص حقوقی مدارک شرکت خود را به اداره مربوطه در عمان تحویل می‌دهد و با نامی جدید شرکت را ثبت می‌کند که البته این نام می‌تواند نام قبلی نیز باشد. اقامت در این حالت به صورت 2 ساله داده می‌شود و مالک شرکت می‌تواند مکانی را اجاره کرده و کد پستی خود را اعلام کند.

  نکات مهمی که در مورد ثبت برند در عمان باید بدانید:

  در هر دو نوع پروانه شرکت در مدت زمان 5 ساله نیاز به تمدید دارد و هزینه سالیانه وجود ندارد. (تنها هزینه برای مالک ایرانی اسپانسری است که در عمان وجود دارد)

  در هر دو نوع امکان افتتاح حساب بانکی وجود دارد؛ البته گردش مالی بایستی متناسب با فعالیتشان باشد.

  در صورتی ‌که به دنبال سرمایه‌گذاری تبادلات مالی با بانک‌های آمریکایی و اروپایی هستید بهتر است ثبت شرکت را به روش حقیقی انجام دهید.

  مزایا و شرایط ثبت برند در عمان

  عمان یکی از کشورهای کوچک در حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود که از نظر ملی بسیار غنی بوده و جزو کشورهای ثروتمند شناخته می‌شود که در تجارت بین‌الملل به‌خصوص در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده است. بیشتر افراد، به دلیل امنیتی که در سرمایه‌گذاری در این کشور وجود دارد اقدام به ثبت برند در عمان می‌کنند تا بتوانند تجارت خود را ارتقا داده و برندشان را در سراسر دنیا تبلیغ کنند.

  این کشور جمعیت جوان بسیار زیادی دارد و از این ‌رو رشد آن بسیار زیاد بوده و انتظار می‌رود که در سال‌های آینده بازار بسیار مناسبی را در سراسر دنیا و به صورت بین‌المللی به دست آورد. در زیر مزایا و شرایط ثبت برند در عمان را به صورت گزینه‌ای آورده‌ایم تا به صورت حرفه‌ای‌تر با آن آشنا شوید:

  • محافظت از هویت تجاری برند
  • محافظت از برند در برابر برندهایی که علائم یکسانی با برند شما دارند
  • به دلیل ثبت برند به صورت بین‌المللی با افرادی که در عمان تجارت کرده و شهرت بدی دارند اشتباه گرفته نمی‌شوید.
  • بهره‌مندی از وام‌ها و تسهیلات دولتی
  • قرار گرفتن تحت پوشش قوانینی که از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کند
  • توسعه تجارت و سرمایه‌گذاری به دلیل داشتن حساب بانکی بین‌المللی
  • معاف از مالیات به مدت 50 سال (از مهم‌ترین مزایا و شرایط ثبت برند در عمان)
  • امکان فروختن برند (ثبت برند به‌عنوان دارایی مهم شناخته می‌شود)
  • گرفتن اقامت از طریق ثبت شرکت
  • عقد قراردادهای دولتی پرسود
  • نیروی کار و اجاره دفتر در عمان بسیار مناسب‌تر از شهرهایی مانند دبی است
  • دارای سه منطقه آزاد تجاری برای ثبت شرکت و همچنین چندین ناحیه صنعتی و حمایت‌های ویژه

  ثبت برند در عمان با موسسه حقوقی ثبت کیش

  خدمات ثبت برند در عمان با موسسه ثبت کیش در بهترین شرایط و سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود، فقط کافیست برای مشاوره رایگان و شروع ثبت نام تجاری در عمان با ما تماس بگیرید

  شرایط ثبت برند در عمان

  تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی می‌توانند با داشتن شرایط خاص برند خود را در این کشور ثبت کنند. توجه داشته باشید که انجام این شرایط کاری نسبتاً دشوار است؛ به همین دلیل توصیه می‌شود که از موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش کمک بگیرید تا تمام قوانین را به درستی انجام داده و بتوانید برند خود را از طریق متخصصان و حقوق‌دان‌ها ثبت کرده و از مزایا و شرایط منحصربه‌فرد آن بهره‌مند شوید.

  • تمامی افرادی که بومی بوده و فعالیت‌های مختلف صنعتی، تجاری، خدماتی و حرفه‌ای را انجام می‌دهند.
  • تمامی افرادی که خارجی بوده و فعالیت‌های صنعتی، حرفه‌ای و خدماتی را با توجه به قانون کشور انجام می‌دهند.
  • تمامی افرادی که خارجی بوده و در کشورهای دیگر مشغول فعالیت هستند و با توجه به معاهداتی که در کشور عمان پذیرفته شده است می‌توانند در این کشور ثبت برند کنند.
  • همه سازمان‌های عمومی
  • مالک تمام شرکت‌های معروف که به صورت قانونی شناخته‌ شده‌اند

  مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کشور عمان

  برای اینکه راهنمای ثبت برند در عمان را به صورت کاملی داشته باشیم بایستی با مدارک مورد نیاز برای ثبت برند آشنا شوید و علامت تجاری خود را ثبت کرده و فعالیت‌های خود را به شکلی حرفه‌ای ادامه دهید.

  • نمونه‌ای از علاقه تجاری
  • رونوشتی از گواهی که علامت تجاری شرکت ثبت شده است
  • نمونه‌ای از گواهی علامت تجاری شرکت
  • تصویری از امضای شخص
  • وکالت‌نامه‌ای که در سفارت عمان گواهی شده
  • عرضه گواهی وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری عمان
  • گواهی ثبت شرکت که بر طبق قوانین حاکم در کشور عمان وجود دارد
  • عرضه کپی از لوگو بر اساس قوانین ثبت برند

  توجه داشته باشید که تمامی مدارکی که ارائه می‌دهید بایستی به زبان خود این کشور ترجمه شده باشد؛ در واقع تمامی مدارک به زبان عربی ترجمه شده و سپس ارائه شود.

  مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در عمان

  ✔ رونوشت از گواهی علامت تجاری شرکت

  ✔ نمونه‌ای از علاقه تجاری

  ✔ تصویری از امضای شخص

  ✔ نمونه‌ای از گواهی علامت تجاری شرکت

  ✔ گواهی وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری عمان

  ✔ وکالت‌نامه‌ای که در سفارت عمان گواهی شده

  ✔ عرضه کپی از لوگو بر اساس قوانین ثبت برند

  ✔ گواهی ثبت شرکت بر طبق قوانین حاکم در کشور عمان

  تمام مراحلی که برای ثبت برند در عمان وجود دارد توسط موسسه اندیشه قرن کیش انجام شده و شما می‌توانید با اطمینانی کامل مدارک را در اختیار کارشناسان موسسه قرار دهید تا کارهای حقوقی را به درستی و با توجه به اطلاعاتی که در اختیار دارند انجام دهند.

  کلام آخر

  عمان یکی از کشورهای کوچک در نزدیکی خلیج فارس بوده که به دلایل مختلفی سرمایه‌گذاران را به خود جذب کرده و اکثر افراد حقیقی و حقوقی اقدام به ثبت برند در عمان می‌کنند. این کار مزایای بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد که از مهم‌ترین مزایای این کار می‌توان به امکان اقامت در این کشور ثروتمند و همچنین معاف از مالیات به مدت 50 سال، بهره‌مندی از وام و تسهیلات عمان، امکان افتتاح حساب بین‌المللی و… اشاره کرد.

  در واقع عمان به دلیل قوانین خاصی که در مورد ثبت برند دارد و امنیت بسیار زیادی که در اختیار افراد حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد، یکی از بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری بوده و هر فرد می‌تواند با ثبت برند خود کسب‌وکارش را به صورت فوق‌العاده‌ای ارتقا دهد. موسسه حقوقی اندیشه قرن کیش به‌ عنوان یکی از موسسه‌هایی که در زمینه ثبت شرکت تجربه‌های بسیار زیادی دارد و با تمام قوانین مربوط به آن آشنایی دارد و می‌تواند تمام نیازهای شخص را برطرف سازد تا بتوانید در زمانی کوتاه با ارائه مدارک به این موسسه اقدام به ثبت برند کرده و پیشرفت کنید.

  برخی از پرونده های موفق

  اعتماد شما اعتبار ماست

  سوالات متداول در زمینه ثبت برند در عمان

  مشاوره رایگان

  فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ثبت کیش

  این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  ثبت برند در عمان با موسسه حقوقی ثبت کیش

  خدمات ثبت برند در عمان با موسسه ثبت کیش در بهترین شرایط و سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود، فقط کافیست برای مشاوره رایگان و شروع ثبت نام تجاری در عمان با ما تماس بگیرید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست