• سرمایه گذاری در امارات

  سرمایه گذاری در امارات متحده عربی، فرصتی ایده‌آل برای رشد سرمایه و اخذ اقامت این کشور + راهی مطمئن برای ورود به بازارهای جهانی
  (خدمات وی ای پی مشاوره سرمایه گذاری در امارات در سریع‌ترین زمان، با ضمانت کامل)

  بالاترین سرعت در ارائه خدمات

  موسسه حقوقی ثبت کیش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، قادرخواهد بود ارائه خدمات خود را همراه با سرعت بالا انجام دهد تا شما عزیزان دغدغه‌ای از نظر زمان نداشته باشید.

  ارائه کلیه خدمات به صورت VIP

  ما برای مشتریان ویژه، خدمات ویژه‌ای نیز قائل هستیم تا شما سروران عزیز، با خیالی آسوده، هرگونه از امورات حقوقی خود را به موسسه ثبت کیش بسپارید.

  همراهی متقاضیان در راه اندازی بیزینس و یا کاریابی

  ما همراه شما هستیم تا در مسیر ثبت شرکت، ثبت برند، سرمایه‌گذاری و … در کشور های مختلف، آسوده‌خاطر باشید و حتی پس از اتمام ارائه خدمات، می‌توانید روی ما حساب کنید.

  اخذ کمترین هزینه در ارائه خدمات

  تجربه بیش از 1500 پرونده موفق، در کنار دریافت کمترین هزینه خدمات، از مهم‌ترین شاخصه‌های مجموعه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) است.

  1. خانه
  2. سرمایه گذاری در امارات

  موسسه ثبت کیش همراه شما در سرمایه گذاری در امارات

  سرمایه گذاری در امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین فعالیت‌های تجاری در منطقه خلیج فارس است. با توجه به تنوع گسترده اقتصادی، زیرساخت‌های قوی و سیاست‌های سرمایه‌گذاری مناسب، این کشور به یکی از مقاصد محبوب برای سرمایه‌گذاران تبدیل شده است. امارات شامل هفت امارت (شیخ‌نشین) مستقل بوده که هر یک دارای قوانین و مقررات متفاوتی برای سرمایه‌گذاری هستند. یکی از مهم‌ترین عوامل جذابیت امارات برای سرمایه‌گذاران، بودجه قوی دولتی و سیاست‌های مناسب برای تشویق سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی است. این کشور با فراهم کردن زیرساخت‌ها و قوانین مالیاتی مناسب و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، برای سرمایه‌گذاران بین‌المللی فرصتی ایده‌آل فراهم کرده است.

  موسسه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) با بیش از 15 سال تجربه، با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان در خدمت هموطنان عزیز در داخل و خارج از ایران  در مسیر سرمایه گذاری در امارات خواهد بود.

  با سابقه‌ترین موسسه

  ۱۵ سال سابقه درخشان، اعتبار ماست.

  ثبت شرکت، اخذ اقامت، افتتاح حساب‌های بانکی در معتبر ترین بانک‌های خاورمیانه، ثبت برند و مشاوره در اخذ اعتبارات بانکی در حوزه کشورهای خلیج فارس.

  1

  پرونده موفق

  1

  برند ثبت شده

  1

  مشتری راضی

  1

  تکمیل شده

  بخش‌های مختلف امارات از جمله دبی و ابوظبی به‌ عنوان قطب‌های اصلی سرمایه‌گذاری در منطقه مشهورند. دبی به‌ عنوان یک مرکز مالی بین‌المللی و ابوظبی به‌ عنوان مرکز نفتی و سرمایه‌گذاری‌های دولتی، از جمله بخش‌هایی هستند که جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاران دارند. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی روش‌های سرمایه گذاری در دبی و امارات پرداخته و مزایای آن را بررسی کنیم.

  خدمات وی آی پی مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  بهترین فرصت برای اخذ اقامت در امارات و رشد اقتصادی، سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است؛ برای دریافت مشاوره تخصصی و ورود به بازارهای جهانی، همین حالا تماس بگیرید!

  مزایا سرمایه گذاری در امارات

  اکنون شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا با وجود این همه فرصت سرمایه‌گذاری در جهان، باید به فکر سرمایه گذاری در امارات باشیم؟ سرمایه گذاری در دبی و امارات به عنوان یک انتخاب بسیار محتاطانه برای سرمایه‌گذاران خارجی (به ویژه ایرانیان) شناخته می‌شود و این کشور فرصت‌ها و مزایای متعددی را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. به ویژه اگر فرآیند اخذ اقامت و ثبت شرکت خود در امارات را به یک شرکت معتبر مانند ثبت کیش بسپارید، از مزایایی مانند اخذ اقامت در کوتاه‌ترین زمان و بازده بالای سرمایه‌گذاری بهره‌مند خواهید شد. علاوه بر این موارد، مزایا سرمایه گذاری در امارات عبارتند از:

  • ثبات اقتصادی: امارات به لحاظ استقرار و ثبات اقتصادی خود، یک مقصد محبوب برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. ثروت ملی و منابع مالی بزرگ، نشانگر قدرت و استحکام اقتصادی کشور است.
  • هزینه‌های پایین انرژی و معافیت از مالیات: امارات از هزینه‌های پایین انرژی بهره‌مند بوده و عدم مالیات بر درآمدهای فردی، همواره یکی از مهم‌ترین مزایا سرمایه گذاری در امارات است.
  • زیرساخت‌های قوی: امارات دارای یکی از بهترین زیرساخت‌های جهان در بخش‌های مختلف از جمله انرژی، برق، مخابرات و حمل و نقل است. این زیرساخت‌ها امکانات بسیار مناسبی را برای سرمایه‌گذاری در این کشور فراهم می‌کنند.
  • ثبات و امنیت عالی: با داشتن یک سیستم حقوقی و امنیتی قوی، امارات از ثروت ملی و امکانات امنیتی بالا بهره‌مند است که آن را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر می‌سازد.
  • نوآوری و فناوری: امارات به عنوان یک اکوسیستم دارای منابع زیادی از اطلاعات، مهارت‌ها، فناوری و بودجه بوده که فرصت‌های متعددی را برای سرمایه‌گذاران در زمینه‌های مختلف از جمله تجارت، تولید، رسانه، هوانوردی، پزشکی و کشاورزی فراهم می‌کند.
  • اقتصاد معاف از مالیات: معافیت‌های مالیاتی در مناطق آزاد امارات و مالکیت ۱۰۰ درصدی برای سرمایه‌گذاران خارجی از جمله مزایایی هستند که افراد را به سرمایه گذاری در دبی جذب می‌کنند.

  حمایت دولت از سرمایه گذاری در دبی

  سرمایه‌گذاری در زمینه‌ها و مهارت‌های اختصاصی، بخش خصوصی، مشارکت‌های تحقیقاتی بین‌المللی و نوآوری در دولت امارات بر اساس چهار استراتژی انجام می‌شود که تعهداتی را برای دولت و بخش خصوصی فراهم می‌کند تا در این چهار مسیر استاندارد پیشروی کنند و در نهایت، به اهداف بلندمدت دولت برسند. این چهار استراتژی جهت حمایت از سرمایه گذاری در امارات عبارتند از:

  • ایجاد شرایط مناسب برای نوآوری با همکاری نهادهای مختلف و تنظیم قوانینی جهت حمایت از نوآوری. این استراتژی بر تحقیق و توسعه در بخش‌های مختلف تمرکز دارد.
  • نوآوری‌های دولتی با استفاده از ابزارهای مدرن. در این رویکرد، بخش‌های مختلف دولتی تلاش می‌کنند که هزینه‌های خود را کاهش داده و منابع را به بخش‌های تحقیقاتی اختصاص دهند. همچنین، آموزش در زمینه نوآوری نیز در این استراتژی مورد توجه قرار می‌گیرد.
  • تشویق بخش خصوصی برای ایجاد مراکز تحقیقاتی و فناوری مختلف. امارات متحده عربی شرکت‌های بین‌المللی برجسته را جذب کرده و با حمایت از آن‌ها، کشور را به یک مرکز اصلی رشد، توسعه و فناوری تبدیل می‌کند.
  • جذب افراد با استعداد و نخبه‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای رشد آنان نیز در این استراتژی حمایت از سرمایه گذاری در دبی مدنظر است.

  خدمات وی آی پی مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  بهترین فرصت برای اخذ اقامت در امارات و رشد اقتصادی، سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است؛ برای دریافت مشاوره تخصصی و ورود به بازارهای جهانی، همین حالا تماس بگیرید!

  انواع سرمایه گذاری در امارات

  امارات مزایا و روش‌های متعددی در زمینه‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری خارجی فراهم کرده است. با توجه به شرایط فردی و هدفتان از سرمایه گذاری در امارات، می‌توانید بهترین روش را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که اگر در این زمینه دچار شک و تردید هستید، با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان و متخصصان باتجربه ثبت کیش می‌توانید بهترین روش سرمایه‌گذاری را با توجه به شرایط خاص خود تعیین کنید. روش‌ها و انواع سرمایه گذاری در امارات برای مهاجران شامل موارد زیر می‌شوند:

  • خرید املاک و مستغلات
  • ثبت شرکت
  • خرید سهام
  • خرید اوراق قرضه
  • صندوق سرمایه‌گذاری مشترک
  • خدمات فناوری اطلاعات
  • کارآفرینی

  در ادامه هر یک از این روش‌ها را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید املاک و مستغلات

  سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به امارات و سرمایه‌گذاری در این کشور است که مزایا و معایب خاص خود را دارد. با این حال، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات می‌تواند بازدهی بالاتری ارائه دهد و همچنین ثبات ارزش و کاهش سطح ریسک را به ارمغان آورد.

  مشارکت در تراست‌های سرمایه‌گذاری، خرید ملک در امارات و یا سهام در صنایع مرتبط با املاک و مستغلات، دو روش دیگر برای سرمایه گذاری در امارات هستند؛ اما خرید ملک در دبی و سایر مناطق امارات، یکی از روش‌های مطمئن‌تر برای سرمایه‌گذاری است. خرید ملک یکی از سریع‌ترین راه‌های سرمایه گذاری در دبی و کسب اقامت به شمار می‌رود؛ اما باید توجه داشت که این روش به سرمایه زیادی نیاز دارد.

  مزایا:

  • بازدهی بالا: سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات می‌تواند بازدهی بالایی داشته باشد، به ویژه اگر در طرح‌های توسعه‌ای مشارکت کنید که به طور فعال به رشد و توسعه کشور کمک می‌کنند.
  • ثبات ارزش و سطح پایین ریسک: املاک و مستغلات معمولاً دارای ثبات ارزشی نسبتاً بالا هستند و می‌توانند ریسک سرمایه گذاری در امارات را کاهش دهند، به خصوص در بازارهایی که تحت تأثیر نوسانات کمتری هستند.
  • امکان اخذ اقامت: سرمایه‌گذاری در املاک امارات می‌تواند امکان اخذ اقامت برای شما و خانواده‌تان را فراهم کند.

  معایب:

  • نیاز به سرمایه زیاد: خرید ملک یا سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات ممکن است نیازمند سرمایه زیادی باشد که برخی افراد چنین سرمایه‌ای ندارند.
  • هزینه‌های اضافی: ممکن است هزینه‌های نگهداری ملک، مالیات‌ها و هزینه‌های مربوط به مدیریت و نگهداری مستغلات بر روی سودآوری شما تأثیر بگذارد.

  سرمایه گذاری در امارات از طریق ثبت شرکت

  ثبت شرکت در دبی و سایر نقاط امارات یکی از روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید در این کشور سرمایه‌گذاری کنید؛ البته به شرط اینکه ایده منحصر به فردی داشته و با تمامی قوانین و مقررات لازم آشنا باشید. شرکتی که ثبت می‌کنید، قابلیت انتقال صددرصدی مالکیت را دارا خواهد بود و مزایا و فواید بسیاری را به شما ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که با سپردن این فرآیند به یک شرکت معتبر و کار بلد مانند ثبت کیش، می‌توانید شرکت خود را در کوتاه‌ترین زمان در امارات ثبت کرده و به این کشور مهاجرت کنید.

  از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت برای سرمایه گذاری در امارات می‌توان به سرعت بالای فرآیند آن اشاره کرد. لازم به ذکر است که برای ثبت شرکت در دبی و سایر شهرهای امارات، هزینه کمتری نسبت به خرید ملک پرداخت خواهید کرد. علاوه بر این، در مقایسه با گذشته، برای ثبت شرکت و شروع کار در دبی و سایر نقاط امارات نیازی به ضامن یا کفیل ندارید؛ بنابراین می‌توانید بدون هیچ مشکلی شرکتتان را در حوزه تخصصی خود تأسیس کنید.

  مزایا:

  • سرعت و آسانی فرآیند ثبت شرکت: فرآیند ثبت شرکت در امارات بسیار سریع و آسان انجام می‌شود. این امر می‌تواند سرعت شروع کسب و کار و فعالیت‌های مالی را نیز افزایش دهد.
  • حق مالکیت ۱۰۰٪: یکی از مزایای اصلی این روش سرمایه گذاری در دبی این است که مالکیت شرکت به صورت کامل (صد درصد) متعلق به سرمایه‌گذار خارجی می‌شود. این امر جذابیت زیادی برای سرمایه‌گذاران خارجی دارد.
  • بدون نیاز به کفیل یا ضامن: معمولاً برای ثبت شرکت در امارات نیازی به کفیل یا ضامن نیست، این موضوع به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اعتماد و اطمینان بیشتری در راه‌اندازی کسب و کار خود می‌دهد.

  معایب:

  • هزینه‌های مربوط به تأسیس و نگهداری شرکت: هزینه‌های ثبت و نگهداری شرکت در امارات ممکن است نسبتاً بالا باشد، به خصوص در برخی حوزه‌ها مانند مالیات و حوزه‌های اداری و حقوقی.
  • پیچیدگی مقررات و قوانین: در برخی موارد، پیچیدگی قوانین و مقررات ممکن است برای برخی افراد یا شرکت‌ها مشکلاتی را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، برخی از قوانین حاکم بر استخدام نیروی کار خارجی ممکن است باعث محدودیت‌هایی برای شرکت‌ها شود. جهت اطلاع کامل از این قوانین و پیچیدگی‌های فرآیند ثبت شرکت جهت سرمایه گذاری در امارات، توصیه می‌شود این فرآیند را به کارشناسان مجرب ثبت کیش بسپارید یا در این زمینه راهنمایی‌های لازم را از آن‌ها دریافت کنید.

  سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید سهام

  سهام در واقع بخشی از سرمایه یک شرکت است که سرمایه‌گذاران می‌توانند آن را خریداری کرده و تا زمانی که تصمیم به فروش آن سهام را بگیرند، مالکیت آن را در اختیار داشته باشند. در بازار سرمایه امارات، دو روش برای کسب سود از سهام وجود دارد:

  • سود سهام که معمولاً در فواصل زمانی منظم (مثلاً هر ۳ ماه) پرداخت می‌شود. این سود می‌تواند هنگام سرمایه گذاری در دبی درآمد مناسبی را برای شما رقم بزند.
  • سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق افزایش قیمت سهام نیز به سود دست یابند؛ البته این روش برای بلندمدت مناسب‌تر است. به عنوان مثال، افرادی که در سال ۲۰۱۶ سهام شرکت بین‌المللی هلدینگ PJSC (IHC) را با قیمت ۱۴۰۰ درهم (۳۸۰ دلار آمریکا) خریداری کردند، توانستند در سال ۲۰۲۱ آن سهام را با قیمت ۱۵۲۲۰۰ درهم (۴۱۴۰۰ دلار آمریکا) بفروشند.

  در هر صورت، ارزش سهام ممکن است به طور متناوب افزایش یا کاهش یابد که ممکن است منجر به سود یا زیان قابل توجهی شود؛ بنابراین، این روش از انواع سرمایه گذاری در امارات نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تجربه بالا است.

  نکته: برای سرمایه‌گذاری در بازار سهام امارات، لازم است یک حساب معاملاتی نزد یک کارگزار معتبر داشته باشید. کارگزار انتخابی باید فعالیت خود را در یکی از بورس‌هایی همچون بورس اوراق بهادار ابوظبی (ADX)، بازار مالی دبی (DFM) یا NASDAQ دبی انجام دهد.

  مزایا:

  • پتانسیل سودآوری بالا: این روش به سرمایه‌گذاران امکان کسب سود از طریق دو راه را می‌دهد؛ از طریق سود سهامی که به طور منظم ممکن است پرداخت شود و یا افزایش قیمت سهام که در آینده منجر به سود بیشتر خواهد شد.
  • رونق بورس اوراق بهادار: بازار سرمایه امارات از جمله بازارهای پویا و فعال است که با حجم معاملات بالا و ارزش ثابت و قوی، امکانات و فرصت‌های مناسبی را جهت سرمایه گذاری در امارات ارائه می‌دهد.
  • پیشرفت و رشد شرکت‌ها: با خرید سهام، شما می‌توانید به عنوان یک سرمایه‌گذار فعال در توسعه و رشد شرکت‌های مختلف در امارات نقش داشته و از افزایش ارزش سهام بهره‌مند شوید.

  معایب:

  • مخاطرات بازار سرمایه: بورس‌های سرمایه همواره با ریسک‌هایی همچون نوسانات قیمتی، ناتوانی در پیش‌بینی بازار و افزایش یا کاهش ارزش سهام همراه هستند که ممکن است باعث زیان‌های قابل توجهی شوند.
  • نیاز به تحلیل و تجربه: برای انجام سرمایه‌گذاری موفق در بازار سهام، نیاز به دانش تحلیل بازار، مهارت‌های سرمایه‌گذاری و تجربه قبلی در این حوزه وجود دارد.
  • پرداخت مالیات: سودهای حاصل از سرمایه‌گذاری در سهام ممکن است مشمول مالیات شوند؛ به همین دلیل نیاز به مطالعه و آگاهی کامل از قوانین مالیاتی مرتبط با سرمایه گذاری در امارات دارید. در این زمینه می‌توانید از کارشناسان مجرب ثبت کیش راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

   

  مزایا و معایب سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید سهام

  معایب

  مزایا

  مخاطرات بازار سرمایه

  پتانسیل سودآوری بالا

  نیاز به تحلیل و تجربه

  رونق بورس اوراق بهادار

  پرداخت مالیات

  پیشرفت و رشد شرکت‌ها

  سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید اوراق قرضه

  سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید اوراق قرضه یکی از گزینه‌های محبوب است که ویژگی‌ها و مزایای متعددی ارائه می‌دهد. در این روش (برخلاف سهام که می‌توان آن را در زمان دلخواه فروخت یا خرید)، وام معینی در ازای پرداخت سود منظم (مثلاً برای ۱۰ یا ۲۰ سال)‌ به یک شرکت یا دولت داده می‌شود. در تاریخ سررسید، همه اوراق اصل وجه را پرداخت می‌کنند، اما برخی اوراق نیز هستند که علاوه بر اصل سرمایه، به دارندگان سود نیز پرداخت خواهند کرد.

  این نوع سرمایه‌گذاری با نرخ بهره سالانه بین زمان انتشار تا تاریخ سررسید اوراق به سرمایه‌گذاران سود پرداخت می‌کند. یکی از مزایای اصلی این روش نسبت به سایر انواع سرمایه گذاری در امارات، قابلیت محاسبه آسان سود از پیش است. قبل از تاریخ سررسید، سرمایه‌گذاران می‌توانند اوراق قرضه را با قیمت بالاتر بفروشند و در این راه سود کسب کنند. در صورت عدم فروش اوراق قرضه قبل از تاریخ سررسید، اوراق بازخرید می‌شوند و ناشر ارزش اسمی مندرج در آن‌ها را به دارندگان پرداخت می‌کند. انجام این نوع سرمایه گذاری در دبی به اصول و قوانین مربوطه وابسته است.

  معایب اصلی این نوع سرمایه‌گذاری شامل ریسک ورشکستگی شرکت صادرکننده است؛ اما اوراق قرضه تضمین‌شده، نوعی سرمایه‌گذاری امن‌تر در دبی و امارات محسوب می‌شوند، زیرا می‌توانند با تضمین‌هایی مانند سپرده (با استفاده از تجهیزات شرکت یا سایر اوراق بهادار) امنیت سرمایه‌گذار را تضمین کنند. اگر شرکت صادرکننده ورشکست شود، سرمایه‌گذاران می‌توانند سپرده را بفروشند که این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا پول خود را بازیابی کنند. یک روش دیگر برای تضمین این نوع سرمایه‌گذاری، ضمانت شرکت دیگری است که در صورت ورشکستگی ناشر، تعهدات اوراق قرضه و مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد.

  مناسب‌ترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری در اوراق قرضه امارات

  • اوراق قرضه شرکتی که توسط شرکت دیگر به منظور افزایش سرمایه، منتشر شده باشد.
  • اوراق قرضه ملی که مرتبط با مسائل دولت فدرال است.
  • اوراق قرضه شهرداری که به عنوان اوراق بهادار توسط سازمان‌های دولتی به منظور تأمین مالی تعهدات روزمره و پروژه‌های سرمایه‌ای مانند مدارس، بزرگراه‌ها و سایر زیرساخت‌ها منتشر می‌شوند.

  سرمایه گذاری در امارات از طریق صندوق مشترک

  صندوق سرمایه‌گذاری مشترک در امارات، مجموعه‌ای است که سرمایه‌های چندین سرمایه‌گذار با اهداف مشترک را جذب می‌کند. این مقادیر سرمایه توسط مدیران مالی یا سهام‌داران در انواع مختلف دارایی‌ها مانند اوراق قرضه، بورس، طلا، املاک و سایر دارایی‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود.

  این روش سرمایه گذاری در امارات برای افرادی مناسب است که وقت کافی برای بررسی و تحلیل فرصت‌های سرمایه گذاری در دبی را ندارند. لازم به ذکر است که در این مورد، سرمایه‌گذاران به عنوان مالک مستقیم سهام ظاهر نمی‌شوند ولی در سود و زیان صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سهم دارند.

  سرمایه گذاری در امارات با ارائه خدمات فناوری اطلاعات

  امارات متحده عربی به منظور جلب سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی، تلاش‌های فراوانی را انجام داده است. این کشور به دلیل ایجاد یک چارچوب نظارتی استاندارد در این زمینه در سطح جهانی مطرح شده و زیرساخت‌هایی را برای ایجاد بهترین سیستم‌های سرمایه گذاری در امارات برای استارت‌آپ‌ها، کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و شرکت‌های چندملیتی فراهم آورده است.

  به همین دلیل، فعالیت در امارات و سرمایه‌گذاری در صنعت فناوری اطلاعات، یکی از گزینه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاران خارجی است. زیرساخت‌های لجستیکی پیشرفته، شبکه توزیع کشور و نرخ بالای دیجیتال‌سازی و استقبال گسترده از پرداخت غیرنقدی، همگی به موفقیت تجارت الکترونیک در این کشور کمک کرده‌اند و محیط مهیا و موثری را برای صنعت فناوری اطلاعات در امارات فراهم ساخته‌اند.

  سرمایه گذاری در دبی از طریق کارآفرینی

  اگر طرح خلاقانه‌ای برای سرمایه گذاری در امارات دارید، می‌توانید از روش کارآفرینی بهره ببرید. دولت امارات متحده عربی همواره از طرح‌های خلاقانه کارآفرینی استقبال کرده و شرایط مناسبی را برای دریافت اقامت دبی و سایر شهرهای امارات از این طریق فراهم کرده است.

  دولت امارات در این شرایط تمامی امکانات لازم را به شما ارائه می‌دهد تا طرح خود را به بهترین شکل ممکن مطرح کرده و به نتیجه برسانید. ابتدا باید برنامه خود را به دولت ارائه داده و منتظر تأیید آن باشید. پس از تأیید برنامه، می‌توانید به مرحله تکمیل طرح سرمایه‌گذاری خود بپردازید. هزینه‌ای که در این شرایط باید پرداخت کنید معمولاً ۵۰۰ هزار درهم است و ویزایی که برای کارآفرینان صادر می‌شود، به مدت ۵ سال اعتبار دارد. در این زمینه می‌توانید با کارشناسان متخصص ثبت کیش مشورت کرده و این فرآیند را به آن بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان، اقامت خود را اخذ کنید.

  خدمات وی آی پی مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  بهترین فرصت برای اخذ اقامت در امارات و رشد اقتصادی، سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است؛ برای دریافت مشاوره تخصصی و ورود به بازارهای جهانی، همین حالا تماس بگیرید!

  دریافت اقامت دائم امارات از طریق سرمایه گذاری در دبی

  دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در امارات می‌تواند با شرایط مختلفی صورت گیرد. امارات برای اعطای پاسپورت و اقامت دائم به اتباع خارجی، سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ای دارد. افرادی که تمایل به اخذ اقامت دارند، معمولاً ابتدا مجوز اقامتی به مدت ۳ سال دریافت می‌کنند که قابلیت تمدید خواهد داشت. با عبور از مراحل مربوطه، افراد می‌توانند اقامت ۴ تا ۱۰ ساله در امارات را به دست آورند و با حفظ سرمایه خود در این کشور، اقامت خود را تمدید کنند.

  در صورتی که سرمایه متقاضی بیش از ۱۰ میلیون درهم باشد، او می‌تواند ویزای طلایی یا اقامت ۱۰ ساله دریافت کند. این نوع ویزا که با نام‌های مختلفی شناخته می‌شود، یکی از مناسب‌ترین روش‌های دریافت اقامت امارات، به ویژه برای سرمایه‌گذاران است. ویزای طلایی به صورت ۵ یا ۱۰ ساله صادر و به صورت خودکار تمدید می‌شود. مهم‌ترین شرط دریافت این ویزا، سرمایه‌گذاری حداقل ۱۰ میلیون درهم در کشور امارات است. برای دریافت اقامت دائم کشور امارات، نیاز است که متقاضی حداقل ۳۰ سال در این کشور سرمایه‌گذاری و درآمد کسب کرده باشد.

  شرایط اقامت ۱۰ ساله در امارات

  • سرمایه گذاری در امارات به مبلغ حداقل ۱۰ میلیون درهم
  • کمتر از ۶۰ درصد کل سرمایه‌گذاری در بخش‌های غیر از املاک و مستغلات
  • امکان همراهی با همسر، فرزندان، یک مدیر اجرایی و یک مشاور در ویزای بلندمدت
  • توانایی تمدید ویزا پس از نزدیک شدن به تاریخ انقضا

  شرایط اقامت ۵ ساله در امارات

  • سرمایه‌گذاری در بخش ملک و کارآفرینی با ارزش ناخالص حداقل ۵ میلیون درهم
  • امکان همراهی با همسر، فرزندان و ۳ مدیر اجرایی و یک مشاور

  سخن پایانی

  سرمایه گذاری در امارات متحده عربی از جمله گزینه‌های محبوب برای سرمایه‌گذاران خارجی به شمار می‌رود. این کشور به عنوان یک مرکز مالی و تجاری قدرتمند در منطقه خلیج فارس و جهان شناخته می‌شود. مزایای سرمایه گذاری در دبی و امارات شامل اصول حاکمیتی سالم، زیرساخت‌های پیشرفته، سیاست‌های مالیاتی جذاب و موقعیت جغرافیایی استراتژیک می‌شود. در صورت علاقه‌مندی به سرمایه‌گذاری در این کشور، می‌توانید راهنمایی‌ها و مشاوره لازم در این زمینه را از کارشناسان ثبت کیش دریافت کنید. همچنین می‌توانید جهت کوتاه‌تر شدن پروسه سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت امارات، این فرآیند را به کارشناسان ثبت کیش بسپارید.

  سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در امارات

  مشاوره رایگان

  فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ثبت کیش

  این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  خدمات وی آی پی مشاوره سرمایه گذاری در امارات

  بهترین فرصت برای اخذ اقامت در امارات و رشد اقتصادی، سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است؛ برای دریافت مشاوره تخصصی و ورود به بازارهای جهانی، همین حالا تماس بگیرید!

  برخی از پرونده های موفق

  اعتماد شما اعتبار ماست

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سیمین راد
   19 اسفند 1402 08:08

   برای سرمایه‌گذاری در امارات چه محدودیت‌هایی وجود دارد؟

   پاسخ
   • ثبت کیش
    19 اسفند 1402 17:12

    به‌طور کلی عدم ارائه پاسپورت و اقامت دائم و همچنین عدم تعلق ۱۰۰ درصد مالکیت کسب و کار در مناطق محلی این کشور از مهم‌ترین محدودیت‌های سرمایه‌گذاری در امارات است.

    پاسخ
  • محمد علی درخشان
   19 اسفند 1402 17:15

   برای سرمایه‌گذاری در دبی چه مدارکی لازمه؟

   پاسخ
   • ثبت کیش
    19 اسفند 1402 17:16

    • ارائه رزومه معتبرمشخصات
    • مدارک شناسایی
    • پاسپورت معتبر
    • ارائه مدارک گواهی پزشکی
    • تکمیل فرم درخواست
    • عکس
    • ارائه مدارک صورتحساب بانکی
    • ارائه مدارک تمکن مالی

    پاسخ
  • سپهر یاوری
   20 اسفند 1402 12:19

   سرمایه‌گذاری با اخذ اقامت ۵ و ۱۰ ساله چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

   پاسخ
   • ثبت کیش
    23 اسفند 1402 08:04

    مهم‌ترین تفاوت سرمایه‌گذاری در امارات با اقامت ۵ ساله و ۱۰ ساله در نوع سرمایه‌گذاری است، به عنوان مثال اقامت ۵ ساله برای سرمایه‌گذاری ازطریق خرید ملک و کارآفرینی است.

    پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست