• ثبت شرکت در امارات

  ثبت شرکت در معتبرترین مراکز امارات، با ثبت شرکت در دبی صد در صد مالکیت کسب و کار خود را داشته باشید!
  (خدمات وی ای پی ثبت شرکت در کوتاه‌ترین زمان با ضمانت کامل)

  بالاترین سرعت در ارائه خدمات

  موسسه حقوقی ثبت کیش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت، قادرخواهد بود ارائه خدمات خود را همراه با سرعت بالا انجام دهد تا شما عزیزان دغدغه‌ای از نظر زمان نداشته باشید.

  ارائه کلیه خدمات به صورت VIP

  ما برای مشتریان ویژه، خدمات ویژه‌ای نیز قائل هستیم تا شما سروران عزیز، با خیالی آسوده، هرگونه از امورات حقوقی خود را به موسسه ثبت کیش بسپارید.

  همراهی متقاضیان در راه اندازی بیزینس و یا کاریابی

  ما همراه شما هستیم تا در مسیر ثبت شرکت، ثبت برند، سرمایه‌گذاری و … در کشور های مختلف، آسوده‌خاطر باشید و حتی پس از اتمام ارائه خدمات، می‌توانید روی ما حساب کنید.

  اخذ کمترین هزینه در ارائه خدمات

  تجربه بیش از 1500 پرونده موفق، در کنار دریافت کمترین هزینه خدمات، از مهم‌ترین شاخصه‌های مجموعه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) است.

  1. خانه
  2. ثبت شرکت در امارات

  موسسه ثبت کیش همراه شما در ثبت شرکت در امارات

  امارات متحده و شهر دبی یکی از جذاب‌ترین مقاصد برای سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب و کار به شمار می‌روند که با توجه به بستر حمایتی خود، توجه کسب‌وکارهای بین‌المللی و محلی بسیاری را به خود جلب کرده‌اند. ثبت شرکت در امارات به‌ عنوان دروازه ورود به بازارهای خلیج فارس و منطقه خاورمیانه، فرصت‌های فراوانی را برای کسب‌وکارهای جدید فراهم می‌سازد. دبی یکی از معدود شهرهای جهان به شمار می‌رود که با توجه به سیاست‌های بسیار مثبتش نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خارجی، ثبت شرکت را به یک فرآیند راحت و بی‌دردسر تبدیل کرده است.

  موسسه حقوقی ثبت کیش (اندیشه قرن کیش) با بیش از 15 سال تجربه، با ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان در خدمت هموطنان عزیز در داخل و خارج از ایران  در مسیر ثبت شرکت در امارات خواهد بود.

  با سابقه‌ترین موسسه

  ۱۵ سال سابقه درخشان، اعتبار ماست.

  ثبت شرکت، اخذ اقامت، افتتاح حساب‌های بانکی در معتبر ترین بانک‌های خاورمیانه، ثبت برند و مشاوره در اخذ اعتبارات بانکی در حوزه کشورهای خلیج فارس.

  1

  پرونده موفق

  1

  برند ثبت شده

  1

  مشتری راضی

  1

  تکمیل شده

  ترکیبی از زیرساخت‌های پیشرفته، قوانین سازماندهی‌شده و فرآیند سریع و کارآمد ثبت شرکت در دبی، باعث می‌شود این شهر به عنوان یکی از بهترین مقاصد جهان برای راه‌اندازی کسب‌وکار شناخته شود. با وجود اینکه فرآیند ثبت شرکت در امارات چالش‌های منحصر به فردی دارد، اما این چالش‌ها چیزی از جذابیت این کشور برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان کم نمی‌کنند. به علاوه؛ وجود موسسات حقوقی مانند شرکت ثبت کیش مسیر ثبت شرکت را حتی هموارتر می‌سازد. در ادامه با ما همراه باشید تا مراحل و نحوه اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت را بررسی کرده و با شرایط، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز آن بیشتر آشنا شوید.

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  امارات (دبی)؛ مقصد برتر برای راه‌اندازی کسب و کار

  امارات متحده عربی، به‌خصوص شهر دبی، به دلایل زیر به عنوان یکی از مقاصد برتر برای راه‌اندازی کسب و کار شناخته می‌شود:

  مزایای ثبت شرکت در امارات
  ✔ محیط کسب و کار مستقل و دوستانه ✔ محل استراتژیک جغرافیایی
  ✔ مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی ✔ حمایت دولتی و امکان اخذ اقامت
  ✔ محیط زندگی و فرهنگی متنوع ✔ پشتوانه زیرساختی عالی

  همان‌طور که می‌دانید شهر دبی از لحاظ جغرافیایی در مکانی استراتژیک و مهم قرار دارد، از این رو این شهر به عنوان یک گره حیاتی در شبکه حمل‌ونقل بین‌المللی و مرکز تجاری جهانی شناخته می‌شود. فرودگاه بین‌المللی دبی و بندر دبی که جزو پرمسافرترین و پرترددترین مراکز جهان هستند، به این شهر امکان دسترسی آسان به بازارهای جهانی را می‌دهند و زمینه‌ساز تجارت جهانی می‌شوند. این یکی از مهم‌ترین دلایل محبوبیت ثبت شرکت در امارات است.

  محیط کسب و کار مستقل و دوستانه

  دبی یک محیط کسب و کار دوستانه و بازار آزاد دارد که به سرمایه‌گذاران خارجی امکان می‌دهد تا بدون محدودیت‌های زیاد در برخورد با مقررات ملی و محلی، کسب‌وکارهای خود را راه‌اندازی کند و به اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت بپردازند.

  حمایت دولتی و امکان اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

  دولت امارات، برای جلب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و ترغیب کارآفرینان به ثبت شرکت در دبی، سیاست‌ها و بسترهایی را فراهم کرده که امکانات و مزایای زیادی را به کسب‌وکارهای محلی و بین‌المللی ارائه می‌دهند. این شامل مزایای مالیاتی مناسب، امکانات بانکی پیشرفته، حمایت از سرمایه‌گذاری و فراهم کردن زیرساخت‌های مناسب است. با کمک موسسات خبره در این زمینه مانند شرکت ثبت کیش، می‌توان به راحتی مراحل ثبت شرکت در امارات را پشت سر گذاشت.

  مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی

  دبی دارای مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی است که شرایط و مزایای خاصی برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند. این مناطق امکانات زیرساختی عالی، مجوزهای سریع‌تر برای ثبت شرکت در دبی و راه‌اندازی کسب‌وکار، امکانات ویژه و معافیت‌های مالیاتی را ارائه می‌دهند.

  پشتوانه زیرساختی عالی

  امارات دارای زیرساخت‌های عالی، از جمله ارتباطات پایدار، شبکه حمل‌ونقل پیشرفته و امکانات تکنولوژیکی فوق پیشرفته است که به کارآفرینان و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا عملکرد موثرتر و کارایی بیشتری داشته باشند. این یکی از مزایای ثبت شرکت در امارات به شمار می‌رود.

  محیط زندگی و فرهنگی متنوع

  دبی یک شهر چند فرهنگی است که محیط زندگی پویا و پرتنوعی دارد. این شهر به عنوان یک مقصد جذاب برای افراد خارجی با فرهنگ و زبان‌های مختلف شناخته می‌شود و به همین دلیل، مراحل ثبت شرکت در دبی برای کسب‌وکارها و کارآفرینان بین‌المللی جذابیت بالایی دارد. با دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت با کمک شرکت ثبت کیش می‌توانید با فرهنگ‌ها و جذابیت‌های دبی بیشتر آشنا شوید.

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  مزایای ثبت شرکت در امارات: راهبردها و فرصت‌های مالی

  مزایای ثبت شرکت در اماراتهمان‌طور که گفته شد، ثبت شرکت در امارات و به ویژه در شهر دبی، یکی از راه‌های محبوب برای سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب‌وکار به شمار می‌رود. این فرآیند با استناد به قوانین و سیاست‌های امارات متحده عربی، مزایای چشمگیری را برای سرمایه‌گذاران ایرانی و دیگر افراد به دنبال دارد. مزایای پشت سر گذاشتن موفقیت‌آمیز مراحل ثبت شرکت در دبی عبارتند از:

  • فاصله جغرافیایی نزدیک با ایران: فاصله کم دبی از ایران باعث می‌شود که فرآیند رفت و آمد بین دو کشور به سادگی و با سرعت بالا صورت گیرد که این امر برای افراد و کسب‌وکارهای ایرانی جذابیت بالایی دارد.
  • عدم محدودیت سنی: یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت در دبی، عدم وجود محدودیت سنی است. به این معنا که تنها با رسیدن به سن قانونی، امکان اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت وجود دارد.
  • امکان اخذ اقامت: با داشتن شرایط ثبت شرکت در دبی، فرصت اخذ اقامت امارات فراهم می‌شود. هرچند مدت اقامت با آخرین تغییرات کاهش یافته، اما این امر نشان از امکانات موجود برای اخذ اقامت دارد که می‌توان آن را با ارائه مدارک شرکتی تمدید کرد.
  • مزایای مالی: امکانات مالی گسترده شامل افتتاح حساب بانکی، شرکت در مناقصات دولتی، تجارت آزاد در بازارهای جهانی و عدم پرداخت مالیات برای شرکت‌های ثبت ‌شده، از مزایای مالی برجسته ثبت شرکت در دبی به شمار می‌رود.
  • اجازه اقامت خانوادگی: امکان ثبت اعضای خانواده به عنوان شرکا یا دریافت اقامت برای همسر و فرزندان نیز از امکاناتی است که در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد و شرکت ثبت کیش می‌تواند این روند را برای آن‌ها تسهیل کند.
  • تمدید آسان اقامت: هر دو سال یک‌بار با ارائه مدارک و اسناد و طی کردن مراحل ثبت شرکت در امارات، امکان تمدید اقامت فراهم می‌شود. برای انجام این امر نیازی به سوددهی شرکت وجود ندارد.
  • تنوع کاربری شرکت: شما می‌توانید شرکت را در زمینه‌های مختلف از مارکتینگ و فروش گرفته تا تولید محصولات یا اجاره خودرو و ملک بدون نیاز به استخدام منشی یا پرسنل ثبت کنید.
  • تجارت آزاد در بازار جهانی: ثبت شرکت در امارات امکان حضور فعال در بازارهای محلی و بین‌المللی و شرکت در مناقصات و پروژه‌های دولتی را به شما می‌دهد.
  • انعطاف‌پذیری در انجام فعالیت‌های تجاری: شرکت‌های ثبت‌شده از انعطاف بالایی در انجام فعالیت‌های تجاری برخوردارند و از مزایای حفظ سرمایه و خطر کمتر در این زمینه بهره‌مند می‌شوند.
  • اخذ اعتبار بانکی: اخذ اعتبار بانکی در بانک‌های دبی و اجازه خرید کالاهای وارداتی بدون مالیات از دیگر مزایایی است که دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در شهر دبی برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.
  • امکانات حمایتی دولتی: در زمینه حمایت‌های دولتی، امکان عقد قرارداد با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، اشتغال اعضای خانواده و امکان شرکت در مناقصات دولتی از دیگر مزایایی است که ثبت شرکت در کشور امارات ارائه می‌دهد.

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  آشنایی با انواع شرکت قابل ثبت در امارات (دبی)

  انواع شرکت قابل ثبت در امارات

  تنوع کسب‌وکارها و تسهیلاتی که به آن‌ها ارائه می‌شود، اصلی‌ترین دلیل رشد روزافزون و محبوبیت فرآیند ثبت شرکت در امارات است. افراد از کشورهای مختلف از جمله ایران، برای تأسیس یا گسترش شعبات شرکت‌های خود دبی را انتخاب می‌کنند و به اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت می‌پردازند. این شهر امروزه به یکی از دروازه‌های برجسته جهان برای تجارت تبدیل شده است. با توجه به اینکه هر کسب و کاری نیاز به یک ساختار منحصر به فرد دارد، شکل‌های مختلفی از ثبت شرکت در دبی امکان‌پذیر هستند که می‌توانید از بین آن‌ها موارد زیر را انتخاب کنید:

  شرکت با مالکیت انفرادی

  این ساده‌ترین نوع ثبت شرکت در دبی است که در آن تمامی فعالیت‌های تجاری و مالی توسط یک فرد انجام می‌شود. چنین شرکتی می‌تواند اقامت امارات از طریق ثبت شرکت را نیز امکان‌پذیر سازد. اگر فرد خارجی باشد، برای ثبت شرکت باید یک شهروند اماراتی یا کفیل در افتتاح بیزینس به او کمک کند. در این زمینه لازم به ذکر است که موسسه ثبت کیش می‌تواند فرآیند ثبت شرکت را برای شما انجام دهد.

  شرکت تضامنی (پارتنرشیپ)

  در این نوع شرکت، مالکیت بین دو یا چند نفر تقسیم می‌شود و همه در سود و زیان شرکت مشارکت دارند. شرکت تضامنی می‌تواند شامل دو نوع عمومی و محدود باشد. اتباع اماراتی جزو اعضای عمومی شرکت تضامنی هستند و افراد خارجی عضو محدود در این نوع شرکت‌ها محسوب می‌شوند. مهم‌ترین نکته هنگام ثبت شرکت در دبی این است که شرکای دارای مسئولیت محدود نمی‌توانند در امور مدیریتی یا اداری دخالت داشته باشند.

  شرکت با مسئولیت محدود (LLC)

  این نوع شرکت یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای ایرانیان است. در شرکت‌های LLC، مسئولیت شرکا به اندازه سرمایه‌گذاری آن‌ها در شرکت محدود می‌شود. شرکت LLC امکان انجام هر نوع فعالیت تجاری و صنعتی را فراهم می‌سازد.

  در این فرآیند و مراحل ثبت شرکت در امارات محدودیتی در مبلغ سرمایه واردشده تعیین نمی‌شود. همچنین، این نوع شرکت کمترین کاغذکاری را به دنبال داشته و در موارد مدیریتی، مالکیتی و توزیع سود، انعطاف بالایی دارد. یک شرکت LLC می‌تواند به صورت دو نفره یا حتی تا ۵۰ نفر به عنوان شریک تأسیس شود. برای ثبت شرکت در دبی (از نوع LLC)، باید مراحل زیر را طی کرد:

  1. انتخاب نام تجاری
  2. انتخاب مکان دفتر کار
  3. تعیین نوع فعالیت تجاری
  4. ارسال اسناد مورد نیاز به وزارت توسعه اقتصادی (DED)
  5. تایید فعالیت
  6. دریافت مجوزهای لازم برای شروع فعالیت‌های کسب و کار

  شرکت سهامی خاص

  این شرکت می‌تواند حداقل با سه سرمایه‌گذار تأسیس شود. برای ثبت شرکت سهامی خاص، باید تأییدیه وزارت اقتصاد دریافت و حتماً بیش از یک شعبه تأسیس شود. علاوه بر این، هنگام ثبت شرکت در امارات توجه کنید که حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت سهامی خاص باید متعلق به یک تبعه امارات باشد. اگر شرایط و مراحل ثبت این نوع شرکت در دبی برایتان مبهم است، می‌توانید از شرکت ثبت کیش در این زمینه مشورت بگیرید.

  شرکت سهامی عام

  شرکت سهامی عام می‌تواند هر نوع فعالیت تجاری، صنعتی یا حرفه‌ای را بر اساس مقررات DED انجام دهد. این شرکت باید حداقل پنج مدیر منصوب و حداقل پنج عضو داشته باشد. تقسیم سهام باید به نسبت ۷۰ به ۳۰ انجام گیرد و ۷۰ درصد شرکت باید به یک تبعه امارات تعلق داشته باشد.

  شرکت مدنی

  افراد شاغل در زمینه‌های شناخته‌ شده مانند پزشکی، حسابداری، مهندسی و وکالت می‌توانند یک شرکت مدنی در امارات تأسیس کنند. برای ثبت شرکت در امارات، لازم نیست از کفیل استفاده شود و می‌توان با هر ملیتی آن را تأسیس کرد. البته در برخی حوزه‌ها مانند مهندسی و وکالت، لازم است یک تبعه امارات همکار شما باشد.

  شعبه یک برند خارجی

  در این حالت، فرد کارآفرین باید مدارکی را ارائه کند که نشان دهد شرکت دارای یک شعبه اصلی در کشوری دیگر است.

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  نگاهی کلی به مراحل ثبت شرکت در امارات

  مراحل ثبت شرکت در امارات

  ثبت شرکت در دبی فرآیندی پیچیده به نظر می‌رسد، اما با دنبال کردن برخی مراحل از پیش تعیین‌شده، این کار به راحتی قابل انجام است. به علاوه؛ با کمک موسساتی مانند ثبت کیش این فرآیند حتی راحت‌تر می‌شود. برای ثبت شرکت در امارات و دریافت اقامت این کشور، باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. انتخاب نوع شرکت (LLC، منطقه آزاد، شعبه یا دفتر نمایندگی و …)
  2. انتخاب فعالیت تجاری و حوزه کاری
  3. انتخاب نام شرکت متناسب با فعالیت تجاری خاص آن و کنوانسیون‌های نام‌گذاری امارات متحده
  4. دریافت تاییدیه اولیه از DED و تهیه طرح تجاری، نام شرکت و سایر مدارک
  5. تهیه پیش‌نویس یادداشت انجمن (MOA) حاوی اهداف شرکت، سهامداران، سرمایه و سایر جزئیات
  6. تعیین و اجاره یا خرید فضای اداری جهت ثبت شرکت در دبی
  7. دریافت مجوز تجارت از DED با در دست داشتن قرارداد اجاره و سایر مدارک
  8. ثبت ‌نام در اتاق بازرگانی دبی برای دریافت گواهی عضویت
  9. ثبت ‌نام در اداره مالیات فدرال (FTA) جهت دریافت شماره ثبت مالیاتی (TRN)
  • ثبت نام در وزارت منابع انسانی امارات (MOHRE) جهت دریافت مجوز کار
  • افتتاح حساب بانکی برای تراکنش‌های شرکتی و دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت

  ثبت شرکت ممکن است چند هفته به طول بینجامد. با رعایت همه مراحل و ارائه مدارک، می‌توانید در ۲ تا ۳ روز الی ۲ تا ۴ هفته شرکت تجاری خود را در دبی ثبت کنید. لازم به ذکر است که با استفاده از خدمات حرفه‌ای موسسات مهاجرتی مانند شرکت ثبت کیش، مدت زمان لازم برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

  مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی

  برای ثبت شرکت در دبی، به یک سری مدارک عمومی نیاز دارید. اگرچه با توجه به نوع شرکت ممکن است نیاز به مدارک بیشتری داشته باشید، لیست زیر مهم‌ترین و اساسی‌ترین مدارک برای ثبت شرکت را شامل می‌شود:

  • کپی مدارک هویتی سهامداران و وابستگان (همسر و فرزندان)
  • کپی ویزای توریستی دبی
  • طرح کسب و کار
  • ترجمه اساسنامه شرکت به زبان عربی
  • گواهی تمکن مالی برای دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت
  • عکس پاسپورتی
  • گواهی بانکی نشان‌دهنده داشتن سپرده سرمایه اولیه
  • تکمیل فرم‌های ثبت شرکت

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  نگاهی دقیق‌تر به فرآیند ثبت شرکت در قلمرو اصلی دبی

  فرآیند ثبت شرکت دبی

  شرکت‌های قلمرو اصلی را می‌توان با ارسال یک درخواست آنلاین به وزارت توسعه اقتصادی دبی (DED) به صورت حضوری یا الکترونیک، در عرض ۱۵ دقیقه تأسیس و اقامت امارات از طریق ثبت شرکت را دریافت کرد. این شرکت‌ها با مسئولیت محدود یا LLC با حداقل دو سهام‌دار در دبی تأسیس می‌شوند و حداکثر می‌توانند تا ۵۰ سهام‌دار داشته باشند. مسئولیت این سهام‌داران محدود به سهم آن‌ها در شرکت خواهد بود. هنگام ثبت شرکت در امارات توجه داشته باشید که شرکت‌های LLC می‌توانند هر نوع تجارت و کسب و کار را به جز بیمه، سرمایه‌گذاری‌های پولی یا بانکی انجام دهند.

  شرایط ثبت شرکت در قلمرو اصلی

  همان‌طور که گفته شد، برای راه‌اندازی یک شرکت در قلمرو اصلی، متقاضی خارجی باید از طریق DED و سایر سازمان‌های دولتی اقدام کند. شرکت ثبت کیش این مراحل را برای شما انجام می‌دهد، اما در صورتی که خودتان بخواهید مراحل را پشت سر بگذارید، باید ابتدا شرایط ثبت شرکت در دبی از جمله موارد زیر را داشته باشید:

  • تعیین نوع فعالیت تجاری از بین ۶ نوع مجوز و بیش از ۲۰۰۰ فعالیت تجاری
  • انتخاب فرم حقوقی مناسب از بین ۱۲ ساختار قانونی
  • ثبت نام تجاری با ارائه حداقل ۳ نام پیشنهادی مناسب جهت ثبت شرکت در امارات
  • دریافت تاییدیه اولیه (ضروری برای ادامه فرآیند صدور مجوز)
  • تهیه پیش‌نویس یک تفاهم‌نامه یا قرارداد نمایندگی خدمات محلی (در صورت وجود)
  • اجاره محل کسب و کار و ارائه قرارداد اجاره RERA ثبت‌شده
  • اخذ مجوزهای اضافی دولتی (مورد نیاز برای فعالیت‌های اقتصادی خاص)
  • ارائه درخواست مجوز همراه با مدارک مربوطه و پرداخت هزینه درخواست (تا حداکثر ۳۰ روز پس از تولید کوپن پرداخت)
  • افتتاح یک حساب بانکی شرکتی در بانک محلی امارات متحده جهت گرفتن اقامت امارات از طریق ثبت شرکت
  • اخذ ویزای اقامت برای متقاضی، کارمندان و اعضای خانواده
  • استخدام کارمند پس از ثبت‌نام در وزارت کار

  مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در قلمرو اصلی

  برای ثبت شرکت در امارات و دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت، متقاضیان خارجی باید مدارک زیر را ارائه دهند:

  • رسید تاییدیه اولیه و همه مدارک پیش‌تر ارائه‌شده
  • نسخه کپی از قرارداد اجاره که توسط آژانس تنظیم مقررات املاک (RERA) در دبی تأیید شده باشد
  • یک تفاهم‌نامه معتبر جهت ثبت شرکت در دبی
  • تأییدیه‌های دیگر نهادهای دولتی مربوط
  • یک قرارداد نمایندگی خدمات گواهی‌شده (مخصوص موسسات و شرکت‌های مدنی که ۱۰۰٪ متعلق به اتباع غیر شورای همکاری خلیج فارس هستند)

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی: شرایط و مدارک لازم

  ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

  برای ثبت شرکت در امارات و منطقه آزاد دبی، متقاضیان خارجی باید شرایط مورد نیاز را داشته باشند که مشابه دیگر انواع شرکت‌ها است. در مناطق آزاد دبی، قوانین خاصی در زمینه مالیات، گمرک و مسائل دیگر وجود دارد که با قوانین قلمرو اصلی دبی متفاوت است و هنگام ثبت شرکت در دبی باید این تفاوت‌ها را در نظر داشت.

  متقاضیان خارجی می‌توانند با ۱۰۰٪ مالکیت در این مناطق به ثبت شرکت در امارات بپردازند. همچنین، امکان تأسیس شرکت با مسئولیت محدود و اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت نیز وجود دارد. با این حال، وجود محدودیت‌های تجاری در این مناطق، به عنوان یکی از معایب ثبت شرکت در مناطق آزاد دبی مطرح است.

  حدود ۳۰ منطقه آزاد در دبی کاملاً آماده برای هر نوع فعالیت تجاری وجود دارند که هر یک دارای ویژگی‌های منحصر به فردی هستند. بهترین و پرطرفدارترین مناطق آزاد برای ثبت شرکت در دبی عبارتند از:

  • منطقه آزاد تجاری دبی (Dubai CommerCity یا DCC)
  • شهر اینترنتی دبی (Dubai Internet City)
  • شهر رسانه‌ای دبی (Dubai Media City)
  • شهر تولید دبی (Dubai Production City)
  • شهر استودیو دبی (Dubai Studio City)

  شرایط و مراحل ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

  هنگام انتخاب منطقه آزاد برای ثبت شرکت در امارات، بایستی مراحل زیر را دنبال کنید:

  • انتخاب حوزه فعالیت تجاری برای تعیین نوع مجوز
  • انتخاب فرم حقوقی شرکت منطقه آزاد از بین دو نوع شرکت LLC و FZE
  • انتخاب نام مناسب برای شرکت و ثبت آن در سازمان‌های محلی جهت ثبت شرکت در دبی
  • اقدام برای اخذ مجوز کسب و کار مطابق با فعالیت اصلی انتخاب‌شده
  • اجاره یا خرید فضای اداری در منطقه آزاد مورد نظر
  • دریافت تأییدیه‌های اولیه، ثبت کسب و کار و اخذ مجوز
  • اخذ مجوز اقامت دبی از طریق ثبت شرکت در امارات

  مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی

  متقاضیان خارجی اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی باید مدارک زیر را آماده کنند:

  • فرم درخواست تکمیل‌شده
  • طرح تجاری کسب و کار
  • کپی مجوز و گواهی ثبت تجاری
  • کپی رنگی پاسپورت سهام‌داران، مدیر و مدیر منصوب شرکت
  • نمونه امضای سهام‌داران، مدیر و مدیر منصوب شرکت
  • گزارش‌های مالی حسابرسی شده به مدت دو سال برای یک نهاد شرکتی یا گواهی مرجع از بانک شخصی سهام‌دار
  • NOC از حامی مالی فعلی
  • سند مالکیت واحد
  • نامه با بیان هدف از تأسیس شرکت در دبی
  • فرم کد شناسایی رجیستری (RIC) برای مدیر اصلی و محضری
  • گواهی تاییدیه اولیه
  • تصمیم هیئت مدیره در انتصاب مدیر (تایید و تصدیق‌شده)
  • وکالت‌نامه به مدیر (رسمی و تأییدشده)
  • اساسنامه (رسمی و تایید شده)
  • نمونه امضای مدیر (محضری و تأییدشده)
  • عکس مدیر با سایز پاسپورت و پس‌زمینه سفید
  • اطلاعات سرمایه سهام
  • کپی قرارداد اجاره

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  ثبت شرکت فراساحلی در دبی چه شرایط و مدارکی نیاز دارد؟

  شرایط ثبت شرکت فراساحلی در دبی

  ثبت و تأسیس شرکت فراساحلی در امارات متحده عربی، به متقاضیان خارجی امکان می‌دهد که کسب و کار خود را با روشی سودآور مدیریت کنند. ثبت شرکت در امارات (از نوع فراساحلی) برای افراد خارجی مناسب است، زیرا به روند پیچیده و زمان‌بر مراجعه به سفارتخانه و وزارت امور خارجه برای تصویب مدارک مربوط به تجارت شرکت‌های خارج از کشور نیازی ندارد. متقاضیان ثبت شرکت فراساحلی در دبی سه گزینه پیش روی خود دارند:

  • منطقه آزاد جبل علی (JAFZA)
  • راس‌الخیمه (RAK)
  • منطقه آزاد عجمان

  شرایط لازم برای ثبت شرکت فراساحلی

  شرکت فراساحلی فاقد هر گونه مجوز تجاری جز گواهی شرکت است. این یعنی شرکت نمی‌تواند هیچ‌گونه فعالیت تجاری با افراد در داخل امارات انجام دهد. یکی از بهترین مناطق آزاد دبی برای ثبت شرکت در امارات، منطقهJAFZ  است که به شرایط زیر نیاز دارد:

  • ارسال فرم تکمیل‌شده آنلاین از وب سایت JAFZA
  • تأیید درخواست توسط تیم فروش JAFZA
  • انتخاب یک نماینده ثبت‌شده برای مدیریت کارهای اداری و معاملات با JAFZA
  • ارسال فرم درخواست امضاشده به همراه مدارک لازم

  مدارک لازم برای ثبت شرکت فراساحلی

  با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در دبی، امکان ثبت یک شرکت فراساحلی طی ۲ روز وجود دارد. مهم‌ترین مدارک لازم برای ثبت شرکت در امارات عبارتند از:

  مدارک مورد نیاز برای سهامداران انفرادی

  • کپی پاسپورت سهامداران شرکت
  • مدارک اثبات آدرس (مانند قبض خدمات عمومی با آدرس متقاضی)
  • نامه معرفی از یک بانک جهت ثبت شرکت در دبی
  • رزومه و سوابق کاری کامل سهامداران شرکت
  • جزئیات وظایف و نام شرکت
  • اطلاعات در مورد ذینفعان نهایی شرکت

  مدارک مورد نیاز برای سهامداران نهادهای شرکتی

  • کپی تأییدشده پروانه تجارت یا گواهی تأسیس
  • تصمیم تأییدشده سهامداران اصلی
  • تفاهم‌نامه انجمن (MOA) سازمان مادر
  • کپی پاسپورت مدیران، سهامداران و منشی شرکت جهت ثبت شرکت در دبی
  • گواهی تأییدشده حسن نیت از شرکت مادر
  • گواهی شرکت مادر که شامل نام سهامداران و مدیران باشد

  اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی

  یکی از راه‌های دریافت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت است. ثبت شرکت در دبی امکان اخذ اقامت موقت با مدت زمان چند ساله را با در نظر گرفتن ملیت و تابعیت شما برایتان فراهم می‌کند. افرادی که تابع ایالات متحده آمریکا یا کشورهای پیشرفته اروپایی مانند اتریش یا سوئیس باشند، می‌توانند اقامت به مدت ۶ سال دریافت کنند، اما پس از پایان این دوره، نیاز به تمدید اقامت دارند. در این مدت، موسس شرکت باید مالیات خود و حقوق کارکنان (که حداقل باید ۵ نفر با ملیت اماراتی باشند) را پرداخت کند و هیچ گونه تخلفی انجام ندهد. در غیر این صورت، ممکن است برای تمدید اقامت با مشکل مواجه شود.

  ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای ایرانیان با سرمایه کافی و مدارک کامل، مدت اقامت امارات از طریق ثبت شرکت می‌تواند تا ۳ سال باشد، با این حال محدودیت‌ها و سختگیری‌هایی در زمینه ثبت شرکت در امارات وجود دارد. بهتر است قبل از هرگونه درخواست یا اقدام برای مهاجرت به امارات از طریق ثبت شرکت، با موسسات و وکلای متخصص در این زمینه از جمله شرکت ثبت کیش مشورت کنید. چرا که در صورت رد درخواست توسط دولت امارات، نمی‌توان انتظار ارسال مجدد درخواست و دریافت نتیجه متفاوت از نتیجه قبلی را داشت.

  هزینه ثبت شرکت در امارات متحده عربی

  همان‌طور که می‌دانید، اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به سرمایه و پرداخت هزینه نیاز دارد. هزینه های ثبت شرکت در امارات، در مراحل اولیه ۴۷۶۵ دلار است. در جدول زیر می‌توانید سایر هزینه‌های لازم برای راه‌اندازی و اداره یک شرکت استارتاپی در امارات و هزینه های ثبت شرکت در دبی را مشاهده کنید:

  نوع هزینه مقدار هزینه (درهم)
  واریزی مجوز خدماتی ۶۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰
  واریزی مجوز تجاری ۸۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰
  واریزی ثبت برند تجاری ۱۲۰۰۰
  ثبت روزنامه رسمی ۱۵۰۰
  آی‌دی کارت و بیمه ۲۰۰۰
  هزینه دپوزیت دولتی (برای هر نفر) ۴۰۰۰
  کارمزد مأمور ثبت ۱۰۰۰
  هزینه اجاره کدپستی ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰
  هزینه اجاره دفتر مشارکتی ۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰
  هزینه اجاره دفتر اختصاصی ۱۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰
  هزینه تمدید مجوز خدماتی سالانه ۶۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰
  هزینه تمدید مجوز تجاری سالانه ۸۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰

  سخن پایانی

  ثبت شرکت در امارات گرچه به نظر پیچیده می‌رسد؛ اما یک فرآیند مشخص با اقدامات و مراحل واضح را شامل می‌شود که نیازمند تهیه مدارک مورد نیاز، تهیه طرح کسب و کار و پیروی از مقررات قانونی محلی است. فرآیند ثبت شرکت نیز مراحلی مانند تعیین نوع شرکت، انتخاب نام، تهیه مدارک و تکمیل فرم‌های مربوطه را در بر می‌گیرد. برای موفقیت در این فرآیند، داشتن آگاهی کامل از مراحل و مدارک مورد نیاز ضروری بوده و بهره بردن از شرکت‌ها و موسسات متخصص در حوزه ثبت شرکت در دبی می‌تواند در این راه به شما کمک زیادی کند.

  یکی از بهترین ارائه‌دهندگان این گونه خدمات، موسسه ثبت کیش است که علاوه بر کمک به شما در جمع‌آوری شرایط ثبت شرکت در امارات، خدمات متعددی از جمله ثبت شرکت در عمان، مناطق آزاد ایران، ثبت برند، ثبت اختراعات و طرح صنعتی، ثبت اظهارنامه مالیاتی و … را ارائه می‌دهد. با بهره‌گیری از خدمات ثبت کیش می‌توانید مسیر ثبت شرکت در شهر دبی را برای خود هموارتر ساخته و هرچه سریع‌تر به سود و فروش بالا دست یابید.

  سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در امارات

  مشاوره رایگان

  فرم دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ثبت کیش

  این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  دریافت مشاوره رایگان از بهترین مشاوران ثبت کیش

  بهترین روش برای ورود به بازار خاورمیانه، ثبت شرکت در امارات است؛ مشاوران ثبت کیش آماده ارائه مشاوره و انجام خدمات ثبت شرکت شما هستند، پس همین حالا با ما تماس بگیرید

  برخی از پرونده های موفق

  اعتماد شما اعتبار ماست

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۸ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست