مهاجرت کاری به امارات
 • کشور امارات یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه اقتصادی و تجارت به حساب می‌آید که به دلیل شرایط مختلف کاری، سطح رفاه افراد و سایر موارد، همه ساله افراد زیادی امارات را به‌ عنوان مقصدی برای مهاجرت انتخاب می‌کنند. در سال‌های اخیر در کشور امارات به‌خصوص شهر دبی شاهد پیشرفت چشمگیری بوده‌ایم و این کشور مرکز اصلی اقتصادی و تجاری در خاورمیانه شناخته می‌شود. این کشور ثروتمند پتانسیل‌های کاری فراوانی را برای مهاجران فراهم کرده؛ از این‌ رو مهاجرت کاری به امارات روزبه‌روز در حال افزایش است.

  در این کشور متوسط درآمد حدود 29 هزار دلار آمریکا بوده و هیچ مالیاتی بر درآمد کارمندان وجود ندارد. همچنین بر اساس گزارش‌هایی که در سال 2023 منتشر شده نرخ بیکاری حدود 6 درصد بوده و این موارد شرایط کار در امارات را بسیار ایده‌آل کرده است. در صورتی ‌که قصد مهاجرت کاری به این کشور پیشرفته و ثروتمند را دارید توصیه می‌شود که تا انتها ما را در این مقاله از ثبت کیش همراهی کنید تا اطلاعاتی جامع در مورد ویزای کار در امارات، انواع شرایط و مزایای کار در این کشور را به دست آورید.

  مهاجرت کاری به امارات

  شرایط کار در امارات

   

  با توجه به منابع رسمی و آماری که وجود دارد، کشور امارات یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری محسوب می‌شود. یکی از صنایع اصلی در این کشور که موجب پیشرفت باورنکردنی در چند دهه اخیر امارات شده حوزه نفت بوده که باعث شکل گرفتن روابط مثبت سیاسی، بین‌المللی و استفاده‌ای درست و منطقی از این منابع طبیعی نیز شده است. در این کشور ثروتمند علاوه بر وجود منابع طبیعی نفت و گاز رویکردی جدید مانند استفاده از انرژی‌هایی مانند نور خورشید که تجدیدپذیر هستند نیز اتخاذ شده است تا وابستگی به صنایع نفتی از بین برود.

  جهت دریافت اطلاعات درباره اخذ اقامت امارات روی لینک روبرو کلیک کنید: اقامت امارات متحده عربی

  وجود صنایع مختلف باعث شده است که مهاجرت کاری به امارات هر ساله رو به‌ افزایش باشد. از دیگر صنایع قدرتمندی که در این کشور رشد قابل توجهی داشته است می‌توان به صنایع خودروسازی، صنعت گردشگری، صنایع تجاری، سرمایه‌گذاری و غیره نیز اشاره کرد. این موارد باعث شده است که کسب درآمد ارزی بالاتر رفته و فرصت‌های کاری فوق‌العاده‌ای برای افراد مهیا شود.

   

  پروسه اخذ ویزای کار

   

  با وجود شرایط مناسب کار در این کشور و وجود صنایع مختلف لازم است برای مهاجرت تمام شرایط کار در امارات را داشته باشید، به این منظور می‌توانید با کمک موسسه اندیشه قرن یک موقعیت شغلی فوق‌العاده‌ای را در این کشور بیابید و با درآمد ارزی زندگی مرفهی را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید.

  شرایط کار در امارات

  ویزای کار در امارات

   

  اولین کاری که در هنگام مهاجرت کاری به امارات لازم است انجام دهید پیدا کردن یک موقعیت شغلی متناسب با رزومه کاری و مدرک تحصیلی بوده که باعث دریافت جاب آفر و یا دعوت‌نامه کاری می‌شود. برای این کار می‌توانید از طریق چند روش مختلف اقدام کنید. روش اول تنظیم قرار ملاقات با شرکت‌ها و کارفرماها است، سپس اخذ ویزای توریستی و آشنایی با کارفرما بایستی صورت بگیرد که در صورت موفقیت می‌توانید اقدام به مهاجرت کنید.

  جهت دریافت اطلاعات درباره ثبت شرکت در امارات روی لینک روبرو کلیک کنید: ثبت شرکت در امارات

  برای پیدا کردن شغل‌های مرتبط می‌توانید انتشارات آنلاین امارات را بررسی کنید و از شرایط کار در امارات و موقعیت‌های شغلی مطلع شوید. همچنین می‌توانید در شبکه‌هایی مانند لینکدین که به صورت تخصصی در زمینه کاری ایجاد شده است ثبت‌نام کرده و مهارت شغلی، رزومه تحصیلی و… را در آن ثبت کنید تا از این طریق شغل‌های مرتبط را بیابید.

   

  ثبت کیش

   

  یکی از روش‌هایی که شما می‌توانید بر اساس مهارت، سوابق شغلی و… شغل مورد نظرتان را پیدا کنید استفاده از خدمات موسسه اندیشه قرن ثبت کیش بوده که در این موسسه هماهنگی‌های لازم انجام شده و اخذ جاب آفر به راحتی انجام خواهد شد. سپس با مصاحبه کاری و همچنین توافق با کارفرما شرایط مهاجرتتان فراهم شده و در نهایت می‌توانید برای اخذ ویزای کار در امارات درخواست کنید.

  ویزای کار در امارات

  رشد و ارتقای کاری

   

  ویزای کاری در این کشور پس از انجام مصاحبه و ارسال مدارک هویتی و کاری به کارفرما ساکن در امارات توسط وزارت منابع انسانی صادر می‌شود. در واقع اگر کارفرما با فعالیت شما موافق باشد جاب آفر را صادر کرده و اسپانسرشیپ مجوز کاری در امارات را بر عهده می‌گیرد. شما با استفاده از این مجوز می‌توانید به صورت کاملاً قانونی در این کشور فعالیت کنید؛ مدت اعتبار این مدرک 2 ماه است.

  بیشتر بخوانید: مزایا و معایب زندگی در امارات (دبی)

  سایر مراحلی که برای مهاجرت کاری به امارات انجام می‌شود بدین صورت است که در امارات و تحت نظر اسپانسرشیپ مراحل دریافت کارت شناسایی اماراتی، آزمایش مدیکال و کارت کار صورت می‌گیرد و مجوز کار نیز با اعتبار 2 ماهه در ویزا و پاسپورت توسط مهر درج می‌شود. قابل ذکر است که مجوز اقامت و کار توسط اداره امور خارجه در شهری که مشغول فعالیت هستید صادر خواهد شد و تا زمانی که پروسه اخذ ویزای کار در امارات کامل نشده باشد امکان دعوت از اعضای خانواده خود را نخواهید داشت.

   

  امارات

   

  از دیگر قوانین موجود در این کشور می‌توان به اعتبار پاسپورت متقاضی اشاره کرد که لازم است از زمان ورود فرد به کشور و درخواست اخذ مجوز دارای 6 ماه اعتبار باشد. (این مقدار حداقل اعتبار را نشان می‌دهد)

  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به امارات و اخذ ویزا

  برای اخذ ویزای کار در امارات چه کاری انجام دهم؟

   

  • کپی از پاسپورت اسپانسر کاری
  • 6 قطعه عکس جدید پاسپورتی
  • بیمه مسافرتی (به صورت بین‌المللی)
  • کپی از مدرک پیش‌قرارداد اماراتی
  • اصل و کپی پاسپورت (همان‌طور که گفته شد حداقل زمان اعتبار 6 ماه است)

  اسپانسر و کارفرمای شما در صورتی ‌که با قرارداد شما موافقت کرده باشند، تمام مراحل را به نیابت از شما انجام می‌دهند و برخی موارد و امور نیز لازم است با اطلاع کارفرما توسط متقاضی انجام شود.

  بیشتر بخوانید: مهاجرت پرستاری به امارات (دبی)

  توجه داشته باشید که موسسه اندیشه قرن ثبت کیش در زمینه اخذ ویزا و همچنین سایر موارد لازم برای مهاجرت کاری به امارات به شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمان کوتاهی این پروسه سخت را سپری کرده و به نتیجه دلخواه برسید.

   

  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به امارات و اخذ ویزا

   

  جالب است بدانید که هر ساله افراد بسیار زیادی شرایط کار در امارات را داشته و می‌توانند به این کشور مهاجرت کنند؛ اما هیچ‌کدام نمی‌توانند از حالت نیروی کار موقت به دائمی تغییر حالت داده و شهروندی این کشور را به دست آورند، اما در این کشور هیچ‌گونه درصدی به‌ عنوان مالیات بر حقوق شما در نظر گرفته نمی‌شود و شما تمام حقوق ماهانه خود را دریافت می‌کنید. از آنجایی ‌که درآمد شرکت‌های بین‌المللی بسیار خوب است می‌توانید با کار در این کشور زندگی مرفهی را تجربه کنید.

  سخن پایانی

  مهاجرت کاری به امارات به چه صورت است؟

   

  این روزها اکثر افراد برای رشد و ارتقای کاری خود تصمیم به مهاجرت به کشورهای پیشرفته‌ای مانند امارات را می‌گیرند. در این کشور صنایع مختلفی مانند نفت، گاز، خودروسازی، ساختمان‌سازی و… بسیار پیشرفت کرده است و به همین دلیل هر ساله شاهد افزایش مهاجرت کاری به امارات هستیم. از مزایایی که کشور امارات در اختیار افراد و مهاجران قرار می‌دهد می‌توان به دستمزدهای بسیار بالا، عدم مالیات بر حقوق و… اشاره کرد.

   

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری به کشور امارات شامل چه چیزهایی است؟

   

  شرایط کار در امارات بدین صورت است که در ابتدا بایستی شغلی متناسب با حرفه و رزومه کاری خود پیدا کنید. سپس از طریق کارفرمای اماراتی خود جاب آفر و یا همان دعوت‌نامه‌ای را دریافت و سپس مدارک خود را ارسال کنید. با ارسال مدارک می‌توانید ویزای کار در امارات را دریافت کرده و سپس به این کشور مهاجرت کنید. توجه داشته باشید که برخی از امور در غیاب شما توسط کارفرمای اماراتی انجام می‌شود و برخی دیگر نیز لازم است توسط خود متقاضی انجام شود.

  جهت دریافت اطلاعات درباره ثبت برند در امارات روی لینک روبرو کلیک کنید: ثبت برند در امارات

  در نهایت مجوز کاری به مدت 2 ماه بر روی ویزا و پاسپورت درج شده تا بتوانید مراحل بعدی را انجام ‌دهید. موسسه اندیشه قرن ثبت کیش در زمینه اخذ ویزای کاری و همچنین تمام مراحل مهاجرت می‌تواند به شما کمک کند؛ با پرداخت هزینه کم امکان مهاجرت به کشور پیشرفته و مدرن امارات در مدت زمان بسیار کوتاهی را به دست می‌آورید.

  سوالات متداول

  اخذ ویزای کاری

  مهاجرت کاری به امارات به چه صورت است؟

  شرایط کار در امارات بدین شکل است که در ابتدا بایستی کار مناسبی را پیدا کرده و سپس با دریافت دعوت‌نامه و ارسال مدارک مورد نیاز اقدام به مهاجرت کنید.

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری به کشور امارات شامل چه چیزهایی است؟

  شش قطعه عکس، اصل و کپی پاسپورت (حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد)، کپی از پاسپورت اسپانسر کاری، بیمه مسافرتی (به صورت بین‌المللی) و کپی از مدرک پیش‌قرارداد اماراتی.

  برای اخذ ویزای کار در امارات چه کاری انجام دهم؟

  برای اینکه پروسه اخذ ویزا و همچنین ارسال مدارک در مدت زمان کوتاهی انجام شود بهتر است از موسسه اندیشه قرن ثبت کیش کمک بگیرید.

  مقالات مرتبط: 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست