اقامت عمان از طریق تولد فرزند
 • این روزها مشکلات فراوانی که در زمینه اقتصادی در کشورمان وجود دارد باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به کشورهای خارجی و زندگی با آرامش رفاهی باشند. همان‌طور که می‌دانید کشورهای عرب زبانی مانند عمان نیز به دلیل نزدیکی به ایران و شرایط فوق‌العاده کاری و امنیت به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تبدیل شده است و بیشتر والدین برای تضمین آینده شغلی فرزندان خود به فکر تولد نوزادانشان در این کشور هستند. اقامت عمان از طریق تولد فرزند یکی از روش‌های اخذ تابعیت برای نوزاد بوده و همین امر باعث شده است که بیشتر افراد به دنبال تولد نوزاد خود در این کشور باشند.

  جالب است بدانید که تمام کشورها قوانین خاصی را برای تابعیت از طریق نوزاد متولد شده ارائه می‌دهند و لازم است قبل از اینکه اقدام به این کار کنید اطلاعاتی جامع در مورد قوانین مهاجرتی به عمان به دست آورید. ما در این مقاله از ثبت کیش قصد داریم نکات مهم و شرایط مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند را به صورت کاملی بررسی کنیم تا بتوانید با سیستم عمان در اخذ تابعیت آشنا شوید، پس تا انتها همراه ما باشید.

  اقامت عمان از طریق تولد فرزند

  بهترین راه برای اخذ اقامت عمان از طریق تولد فرزند

  کشور عمان به دلیل امنیت بسیار بالا، رفاه اجتماعی و سطح زندگی بالا، شرایط اقتصادی فوق‌العاده، نرخ تورم پایین، ثبات اقتصادی، ارز ملی با ارزش و… یکی از کشورهای مهاجرپذیر بوده که بیشتر افراد قصد مهاجرت به آن را دارند. همچنین بسیاری از والدین برای تضمین آینده شغلی و زندگی مرفه فرزندان خود تصمیم به مهاجرت از طریق تولد فرزند می‌گیرند. یکی از مهم‌ترین مزایایی که به واسطه اقامت عمان از طریق تولد فرزند به دست می‌آید اخذ تابعیت عمان است که البته شرایط خاصی دارد.

  کشور عمان نیز همانند سایر کشورها قوانینی برای مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند تدوین کرده است. شما باید تمام قوانین و مدارک لازم را رعایت کرده و به همراه داشته باشید تا بتوانید تابعیت این کشور را برای فرزند خود دریافت کنید.

  بررسی قوانین مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند

  اقامت عمان

  اگر قصد اخذ تابعیت کشورهای خارجی را داشته باشید به احتمال زیاد با سیستم خاک یا خون آشنا هستید، بد نیست بدانید که کشورهای مختلف بر اساس این دو سیستم کار می‌کنند؛ برای آشنایی با این قواعد در ادامه هر کدام را به صورت کامل توضیح داده‌ایم تا با روش اخذ اقامت عمان از طریق تولد فرزند آشنا شوید:

  سیستم خاک برای تولد فرزند در کشورهای خارجی: در این سیستم اگر فرزند شما در خاک کشور خارجی به دنیا آید بر اساس این سیستم تابعیت کشور به او اعطا می‌شود و به راحتی می‌توانید تابعیت را دریافت کنید. سیستم خاک در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، برزیل و… بوده و روشی آسان به حساب می‌آید.

  بیشتر بخوانید: زندگی در عمان بهتر است یا دبی؟

  سیستم خون برای تولد فرزند در کشورهای خارجی: در برخی کشورها سیستم خونی حکم‌فرما بوده و اگر فرزندی در کشور خارجی به دنیا آید بر اساس این قوانین تابعیتی به او تعلق نمی‌گیرد، در واقع تنها در صورتی‌ می‌توان شهروندی کشور را برای فرزند متولد شده دریافت کرد که والدین نیز در این کشور به دنیا آمده باشند.

  قوانین اخذ تابعیت عمان و مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند

  سیستم خاک برای تولد فرزند در کشورهای خارجی

  همان‌طور که در قسمت بالا توضیح داده شد برخی از کشورها قوانین بسیار دشواری را برای اخذ تابعیت دارند که با سیستم خونی شناخته می‌شود. متأسفانه کشور عمان نیز جزو این کشورها بوده و شما نمی‌توانید با تولد فرزند خود در این کشور تابعیت عمان را به دست آورید. قوانین اخذ تابعیت عمان تنها در شرایطی ممکن است که شرایط زیر را داشته باشید:

  • پدر و مادر فرزند متولد شده در خاک کشور عمان به دنیا آمده باشند.
  • فرزند متولد شده توسط والدین عمانی به فرزند خواندگی پذیرفته شود.

  جهت دریافت اطلاعات درباره اخذ ویزای توریستی روی لینک روبرو کلیک کنید: ویزای توریستی عمان

  روش‌های دیگری که برای اخذ اقامت عمان از طریق تولد فرزند وجود دارد این است که والدین به مدت 5 سال برای فرزند خود اقامت بگیرند و پس از پایان اعتبار اقامت اقدام به تمدید کنند. بد نیست بدانید که دریافت اقامت 5 ساله نیز به آسانی نبوده و نیازمند قوانین خاصی است؛ به همین دلیل توصیه می‌شود که با موسسه اندیشه قرن ثبت کیش در تماس باشید تا بتوانید این مرحله دشوار و مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند را با کمک افراد خبره در این زمینه انجام دهید.

  بهترین راه برای اخذ اقامت عمان از طریق تولد فرزند

  قوانین اخذ تابعیت عمان و مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند

  همان‌طور که می‌دانید کشور عمان به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی فرصت‌های شغلی بسیار زیادی دارد و از آنجایی‌ که جمعیت بسیار کمی در این کشور زندگی می‌کنند، همواره به ‌دنبال نیروی کار است. به همین علت بیشتر والدینی که به فکر آینده شغلی فرزندان خود هستند تصمیم به اخذ اقامت عمان از طریق تولد فرزند می‌گیرند تا فرزندانشان بتوانند با امنیتی کامل در بهترین شرایط اقتصادی زندگی کنند، اما به دست آوردن شرایط و همچنین اخذ اقامت در این کشور بسیار دشوار است و به همین دلیل توصیه می‌شود که از افراد باتجربه کمک بگیرید.

  سیستم خون برای تولد فرزند در کشورهای خارجی

  موسسه اندیشه قرن ثبت کیش به‌ عنوان یکی از بهترین موسسه‌ها که دارای افراد با تجربه و کارشناسانی در زمینه مهاجرت است می‌تواند با مشاوره‌های لازم بهترین راه را برای مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند به شما نشان دهد تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی مهاجرت کرده و اقامت فرزند دلبندتان را به دست آورید.

  سخن پایانی

  تابعیت عمان

  برای اینکه بتوانید به کشور ثروتمند و امن عمان مهاجرت کنید، روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از روش‌ها مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند است. همان‌طور که می‌دانید در اکثر کشورها دو نوع سیستم برای اخذ تابعیت فرزند متولد شده وجود دارد که از آن تبعیت می‌کنند؛ این دو سیستم خاکی و خونی بوده که سیستم خونی یکی از دشوارترین روش‌ها به حساب می‌آید. در سیستم خونی لازم است والدین فرزند نیز در خاک این کشور به دنیا آمده باشند و یا فرزند متولد شده به فرزند خواندگی والدین عمانی پذیرفته شود تا اقامت عمان از طریق تولد فرزند به دست آید.

  بیشتر بخوانید: اقامت ورزشی در عمان

  روش دیگری که برای اخذ تابعیت وجود دارد دریافت اقامت 5 ساله فرزند بوده که پس از اتمام اعتبار نیز بایستی تمدید شود که این روش نیز بسیار دشوار است و توصیه می‌شود که برای این کار از افراد با تجربه کمک بگیرید. موسسه اندیشه قرن ثبت کیش همواره در کنار شما است تا بتوانید از طریق بهترین روش‌های ممکن و با در نظر داشتن قوانین اخذ تابعیت عمان به این کشور مهاجرت کرده و فرزند خود را در امنیت و شرایط رفاهی فوق‌العاده‌ای بزرگ کنید.

  سوالات متداول

  بررسی قوانین مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند

  اقامت عمان از طریق تولد فرزند برای فرزند به دنیا آمده امکان‌پذیر است؟

  تنها در صورتی‌ ممکن است که والدین در خاک عمان متولد شده باشند و یا فرزند به دنیا آمده توسط والدین عمانی به فرزند خواندگی پذیرفته شود.

  مهاجرت به عمان از طریق تولد فرزند برای مادر و پدر خارجی امکان‌پذیر است؟

  پدر و مادر خارجی به ‌هیچ ‌عنوان نمی‌توانند تابعیت این کشور را به دست آورند، اما فرزند متولد شده با استفاده از قوانین خاص می‌تواند اقدام به اخذ تابعیت کند.

  برای اطلاع از قوانین اخذ تابعیت عمان و همچنین اخذ ویزای این کشور چه کاری باید انجام داد؟

  برای این کار کافی است با کارشناسان موسسه اندیشه قرن ثبت کیش در تماس باشید تا با مشاوره‌های لازم بتوانید ویزای خود را دریافت کرده و اقدام به مهاجرت کنید.

  مقالات مرتبط:

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست