• دولت امارات متحده عربی بنا به دستور محمد بن زاید آل نهیان به اتباع خود که دارای درآمد کمی هستند ۲۵ هزار درهم معادل 6800 دلار (340 میلیون تومان) یارانه معیشتی پرداخت می‌کند.

  به گفته خبرگزاری ها در امارات متحده عربی، یارانه ها با توجه به میزان تورم در کشور افزایش یافته اند و بودجه مربوط به یارانه ها نیز از ۳.۸ میلیارد دلار به دو برابر یعنی ۷.۶ میلیارد دلار رسید.

  بر روی سرمایه گذاری در امارات کلیک کنید تا با این روش مهاجرت آشنا شوید.

  این یارانه ها شامل مواردی مانند مواد غذایی، برق، مسکن و سوخت می باشند و توسط وزارت توسعه جامعه به خانواده های کم درآمد پرداخت می شود.

  در این طرح، سقف کمک معیشتی به هر خانواده در امارات 25 هزار درهم معادل با 6800 دلار خواهد بود که این مبلغ بر اساس شرایط اجتماعی و تعداد اعضای خانواده متغیر می باشد.

  همچنین قرار است ماهانه بین 408 تا 680 دلار حق مسکن به افرادی که از اسکان دولتی بهره مند نشده اند و خانه آنها استیجاری بوده، اختصاص پیدا کند و افرادی که در خانه والدین خود زندگی میکند، از 60 درصد این هزینه ها بهره مند خواهند شد.

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  قابل ذکر است که برای دانشجویان ممتاز نیز ماهانه 871 دلار به عنوان کمک هزینه تحصیلی پرداخت خواهد شد که این مبلغ برای دانش اموزان و دانشجویان فوق دیپلم  تا سن 25 سالگی به مقدار 217 تا 653 دلار تغییر می کند.

  منبع: خلیج تایمز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۸ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست