• اداره راه و حمل و نقل (RTA) امارات در نمایشگاه شغلی آینده “Ru’ya – Careers UAE Redefined” شرکت خواهد کرد و 200 فرصت شغلی در طیف وسیعی از رشته های مهندسی و علمی ارائه می دهد.  این نمایشگاه سه روزه کار از روز سه شنبه در مرکز تجارت جهانی دبی آغاز می شود.

  هدف RTA جذب فارغ التحصیلان و استعدادهای اماراتی برای ایجاد پایگاه داده ای از استعدادهای واجد شرایط برای پذیرش مهارت های جدید و شیوه های کاری حرفه ای است. RTA به دنبال جذب افراد با تجربه است تا از تخصص علمی و شیوه های حرفه ای آنها استفاده کند.

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  شرکت سالانه ما در این نمایشگاه بر تعهد ما به استراتژی امارات تاکید دارد. اطهری محمد، مدیر بخش منابع انسانی و توسعه، بخش خدمات پشتیبانی اداری شرکت، RTA، گفت: این رویداد بخش وسیعی از فارغ التحصیلان جدید دانشگاه، کالج، و موسسات و همچنین رهبران ارشد اماراتی را در سمت های مختلف جذب می کند.

  “RTA محیط کاری را تقویت می کند که یادگیری و آموزش مداوم را برای کارکنان خود ترویج می کند. اطهری اضافه کرد: این سازمان به نوآوری و دقت در اجرای وظایف اهمیت می دهد و بر پرورش و ارتقای استعدادهای امارات متحده عربی با میزبانی کارگاه ها و آشنایی آنها با بهترین شیوه های بین المللی در توسعه انسانی تمرکز می کند.

  تخصص های مورد نظر

  با توجه به تعهد RTA به استخدام استعدادهای جوان برتر در تخصص‌ها و دانشگاه‌های مختلف، افراد علاقه‌مند به مشاغل موجود مهندسی، علوم داده، برنامه‌ریزی شهری، امنیت فناوری اطلاعات و سایر تخصص‌های حمل‌ونقل و راه آهن می‌توانند جزئیات خود را به صورت آنلاین در تبلت‌های راه‌اندازی شده وارد کنند. در غرفه RTA یا مصاحبه حضوری با متخصصان بخش منابع انسانی و توسعه RTA را انتخاب کنید.

   

  منبع: Gulf news

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست