• سارا العامری، وزیر آموزش عمومی و فناوری پیشرفته و رئیس هیئت مدیره مؤسسه مدارس امارات (ESE)، روز چهارشنبه در یک نشست اعلام کرد که مدارس دولتی در سراسر امارات همگی آماده پذیرش 274,895 دانش‌آموز در مقاطع ابتدایی و متوسطه هستند.

  مدارس امارات برای ورود دانش آموزان در روز دوشنبه آماده هستند. ما چند چالش جزئی داریم اما اطمینان حاصل کرده ایم که مدارس – از منظر ایمنی – آماده هستند. از نظر آزمایش‌های PCR برای مدارس دولتی، توزیع کامل مراکز در همه امارات وجود داشته است. و سازوکارهای مختلفی برای اطمینان از بازگشت ایمن به مدارس و موفقیت آمیز کردن این سال تحصیلی در حین حرکت رو به جلو به کار گرفته شده است.

  بر روی سرمایه گذاری در امارات کلیک کنید تا با این روش مهاجرت آشنا شوید.

  العامری گفت: “ما بدون تلاش برای ایجاد یک برنامه روشن، مدیریت و راه اندازی مدارس دولتی، با هدف حمایت از دانش آموزان و کادر مدرسه و توسعه سیستم آموزشی خود مطابق با الزامات و چالش های آینده کار کرده ایم. رهبری خردمند ما برای بخش آموزشی به عنوان یکی از مهمترین ارکان توسعه انسانی اهمیت زیادی قائل است.»

  آموزش ها و کارگاه های آموزشی

  العامری در نشست خبری گفت: سال تحصیلی جدید را با راه اندازی کارگاه های آموزشی مختلف با هدف قرار دادن 22557 معلم و مدیر آغاز کردیم. این آموزش ها با هدف ارتقای کادر آموزشی و ارائه جدیدترین روش ها و مهارت ها در طول سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.

  ایمنی ساختمان ها

  امیری همچنین بر آمادگی مدارس دولتی تاکید کرد و خاطرنشان کرد: تیم‌های تخصصی بی‌دریغ برای ارتقای آمادگی ۹۵ درصد مدارس دولتی با تعمیر و نگهداری دوره‌ای تلاش کرده‌اند. ما توانستیم 150 مدرسه تحت تاثیر شرایط جوی اخیر در سواحل شرقی کشور را تجهیز کنیم. تعمیر و نگهداری شامل تعمیر ساختمان‌ها، خدمات اینترنتی و تعویض دستگاه‌های نمایشگر آسیب‌دیده و صفحه‌نمایش‌های هوشمند یادگیری است.

  وسایل یادگیری تعاملی

  العامری همچنین خاطرنشان کرد که مدارس 857 صفحه نمایش تعاملی جدید را در مدارس توزیع کرده است، علاوه بر آن دستگاه های پشتیبان را برای استفاده اضطراری در تمام مدارس توزیع کرده است. ESE همچنین کلیه برنامه های درسی را به صورت الکترونیکی بر روی پلت فرم الدیوان ارائه کرد و 25434 رایانه و همچنین 4103960 کتاب را توزیع کرد.

  خدمات اتوبوس مدارس امارات

  در همین حال، توکل خاطرنشان کرد که بیش از 4000 اتوبوس مدرسه آماده ارائه خدمات حمل و نقل مدارس در سال تحصیلی جاری هستند. همچنین 100 اتوبوس برای افراد مصمم و 490 اتوبوس جدید مدرسه برای جابجایی حدود 170000 دانش آموز در 504 مدرسه دولتی وجود دارد.

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  امسال 274895 دانش آموز در مدارس دولتی امارات (همه مقاطع تحصیلی) ثبت نام کردند

  24751 پرسنل آموزشی

  564 مدرسه دولتی

  4000 اتوبوس مدرسه مستقر می شود

  225 سایت تست PCR در مدارس

  4,103,960 کتاب مدرسه توزیع شد

  25434 لپ تاپ و رایانه شخصی توزیع شده است.

   

  منبع: گلف نیوز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست