• ورود به اکسپو سیتی دبی زمانی که سایت قدیمی در ماه اکتبر  باز شود برای همه رایگان خواهد بود!

   

  “البته کسانی که مایل به شرکت در بعضی رویداد ها یا دسترسی به جاذبه های خاص هستند ممکن است مجبور به خرید بلیط باشند.”

  مانند هر محله دبی، بازدیدکنندگان می‌توانند آزادانه در فضاهای عمومی اکسپو سیتی دبی قدم بزنند. این شامل الوصل پلازا و آب‌نمای سورئال است که در اول اکتبر افتتاح می‌شود (اما ممکن است مواردی وجود داشته باشد که با بلیط یا رویدادهای خصوصی برگزار شود.)
  حدود 80 درصد از سازه های ساخته شده برای نمایشگاه اکسپو 2020 دبی در این مقصد تغییر کاربری داده شده باقی خواهند ماند و این سایت قدیمی را به مرکزی برای سرگرمی و آموزش تبدیل می کند.

  جاذبه های محبوب مانند Terra — The Sustainability Pavilion و Alif – The Mobility Pavilion در حال حاضر باز هستند و برای کسانی که مایل به کاوش در آنها هستند، بلیط لازم است.

  الخطیب گفت: “غرفه زنان و غرفه چشم انداز (از جمله تجربیات) است که قرار است در 1 اکتبر افتتاح شود. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا جزئیات بیشتری را به زودی به اشتراک بگذاریم.”
  جوانان سهم قابل توجهی در موفقیت بزرگترین نمایشگاه جهان داشته اند و اکسپو سیتی دبی به ماموریت خود برای الهام بخشیدن به نسل بعدی وفادار خواهد ماند.

  الخطیب گفت که این مکان میراثی همچنان “محل پرورش” سفرهای جدید و محرک خواهد بود. میزبان کارگاه های آموزشی منحصر به فرد خواهد بود و سفرهای مدرسه به جوانان اجازه می دهد تا ارتباطات جدیدی در مورد جهان برقرار کنند.

  «برنامه مدرسه اکسپو بر پایه موفقیت خود در نمایشگاه جهانی استوار است، که طی آن ما از بیش از 4.3 میلیون کودک، از جمله بیش از یک میلیون دانش آموز که در سفرهای مدرسه ما شرکت کردند، استقبال و الهام گرفتیم. این مقام افزود: با احترام به تعهد خود به نسل های آینده… ما پیشنهادات آموزشی و فرهنگی منحصر به فرد، هیجان انگیزی را برای همه بازدیدکنندگان اکسپو سیتی دبی و به ویژه کودکان و گروه های مدرسه ایجاد کرده ایم.

  برای مثال، ترا اکنون یک مرکز و منطقه علمی برای کودکان است.

  الخطیب گفت: “اکسپو سیتی دبی تجربیات آموزشی و فرهنگی معنادار، مرتبط و محرکی را ارائه می دهد که الهام بخش یادگیری، عاملیت و خلاقیت خواهد بود.”

  “از نمایشگاه‌های فراگیر گرفته تا کارگاه‌های آموزشی و برنامه‌نویسی ویژه، دانش‌آموزان می‌توانند عمیقاً در طیف وسیعی از موضوعات غوطه ور شوند و برنامه‌های درسی مختلفی را که در مدارس تدریس می‌شود تکمیل کنند. ما همچنان به دانش‌آموزان جوان کانال‌های جدیدی از دانش ارائه می‌کنیم مانند علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات – موضوعات STEAM – و همچنین فرهنگ که کنجکاوی آن‌ها را برانگیزد.
  منبع: خلیج تایمز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست