• ولیعهد دبی دستوراتی برای ارائه کمک های مالی اضافی به بیش از 1100 خردسال قبل از شروع سال تحصیلی جدید صادر کرده است. اداره توسعه جامعه دبی گفت که این کمک مالی تا پایان آگوست 2022 ارائه خواهد شد.

  کمک های مالی اضافی بخشی از تلاش های کمیته عالی توسعه و امور شهروندان برای حمایت از خردسالان با درآمد محدود است.

  بر روی سرمایه گذاری در امارات کلیک کنید تا با این روش مهاجرت آشنا شوید.

  احمد عبدالکریم جلفار، مدیر کل سازمان توسعه جامعه، گفت: “دستورالعمل های شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی، نشان دهنده  رهبری خردمندانه دبی در ارائه همه راه های حمایت از شهروندان است. دستورالعمل ها قبل از آغاز سال تحصیلی جدید با هدف حمایت از خردسالان و کمک به خانواده های اماراتی برای کاهش بار مالی ارائه شده است.

  در اوایل سال جاری، اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم دبی، کمیته عالی توسعه و امور شهروندان را به ریاست شیخ حمدان تأسیس کرده بود. هدف این کمیته تضمین ثبات اجتماعی، خانوادگی و جمعیتی بلندمدت برای شهروندان و ارتقای کیفیت زندگی آنهاست.

  در اولین نشست خود در ژوئن، حمایت مالی از شهروندان با درآمد محدود در دبی را به 58 درصد افزایش داد و به 438 میلیون درهم رسید. علاوه بر این، افزایش 42 درصدی مزایای مالی برای شهروندان کم درآمد را تصویب کرد تا در مجموع به 394 میلیون درهم برسد.

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  در ماه ژوئیه، کمیته مزایای اجتماعی به ارزش 44 میلیون درهم را برای افراد مصمم در میان شهروندان دبی تصویب کرد. در همان ماه، تخصیص فوری 2000 قطعه زمین مسکونی در منطقه ام نهد چهارم را تصویب کرد.

  منبع: خایج تایمز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست