• اداره راه و حمل و نقل دبی (RTA) اپلیکیشنی را به صورت آزمایشی راه اندازی خواهد کرد تا تقاضای عمومی برای حمل و نقل با اتوبوس را برآورده کند.

  این پلتفرم آزمایشی در دو منطقه دبی عملیاتی خواهد شد. مسیر اول بین شهر بین المللی/دبی سیلیکون واحه و منطقه آزاد جبل علی رفت و آمد خواهد کرد. مسیر دوم بین شهر بین المللی و JLT شاتل خواهد بود. پس از یک آزمایش سه ماهه، این سرویس به 12 منطقه دیگر در دبی گسترش خواهد یافت. RTA روز دوشنبه قراردادی را با arcab امضا کرد تا این پلتفرم دیجیتال را راه اندازی کند.

  بر روی سرمایه گذاری در امارات کلیک کنید تا با این روش مهاجرت آشنا شوید.

  این توافق با همکاری برنامه شتابدهنده های آینده دبی، یکی از ابتکارات بنیاد آینده دبی که توسط شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم، ولیعهد دبی و رئیس شورای اجرایی دبی، در سال 2016 برای ایجاد یک پلتفرم راه اندازی شد، منعقد شد. این ابتکار با هدف راه‌اندازی پروژه‌های نوآورانه مبتنی بر فناوری آینده برای تأمین انرژی بخش‌های حیاتی بود.

  این قرارداد توسط احمد هاشم بهروزیان، مدیر عامل آژانس حمل و نقل عمومی RTA و بلال شبندری، بنیانگذار و مدیر عامل arcab امضا شد. این توافقنامه ایجاد یک پلتفرم دیجیتالی بسیار پیچیده و منعطف را برای رفت و آمد مردم به آرامی و ایمن به مقاصد مختلف در سراسر دبی فراهم می کند.

  در این توافق نامه آمده است که شرکت باید فناوری مورد نیاز برای مدیریت شبکه های تحرک خرد را به گونه ای فراهم کند که در هزینه های عملیاتی صرفه جویی شود. این پلتفرم با باز کردن مسیرهایی برای اتوبوس‌های متوسط، نقشی حیاتی در ایجاد تقاضا برای شبکه‌های تحرک خرد بازی می‌کند و در نتیجه بخش جدیدی از سواران را جذب می‌کند. این پلتفرم برای انجام تغییرات در تحرک و سفرها برای مطابقت با الگوهای تقاضا بسیار انعطاف‌پذیر است.

  بهروزیان از امضای این قرارداد ابراز خرسندی کرد، به‌ویژه که arcab در هشتمین دوره چالش شتاب‌دهنده‌های آینده دبی به عنوان برنده معرفی شد. “پیوستن نیروها به بخش خصوصی، مشارکت عمومی و خصوصی RTA را تقویت می کند، که RTA همیشه به دنبال آن است تا به عنوان وسیله ای برای افزایش خدمات عمومی خود مانند حمل و نقل با اتوبوس های متوسط، به ویژه در مناطق و مناطقی که معمولاً توسط اتوبوس ها پوشش داده نمی شود، انجام دهد. ”

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  بلال شبندری اظهار داشت: “ما از شراکت با RTA خرسندیم تا راه حل هایی را ارائه دهیم که به نفع هزاران مسافر باشد و با سیستم حمل و نقل عمومی عالی که دبی در طول سال ها توسعه داده است.”

  با همکاری دبی، شرکت arcab سرویس acrab traveler را معرفی خواهد کرد، یک سرویس جدید در امارات متحده عربی که به مردم در رفت و آمد روزانه به محل کار و خانه کمک می کند. این سرویس گسترش خدماتی است که RTA در حال حاضر ارائه می دهد، که شامل خدمات هوشمند، حمل و نقل الکترونیکی، حمل و نقل مشترک و اتوبوس بر حسب تقاضا می شود.

  منبع: خلیج تایمز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست