پیش از 50 درصد تخفیف برای بلیط پرواز امارات
 • الان بهترین زمان برای کسانی است که می خواهند سفر کنند، با کاهش 15 تا 20 درصدی نرخ بلیط هواپیما به مقصد های مختلف از جمله، پرواز دبی و امارات.

  پس از افزایش شدید نرخ بلیت در طول تابستان، این کاهش برای کسانی که برنامه‌های سفر آتی دارند کمکی دیرهنگام خواهد بود.

  این به مسافران شرکتی کمک خواهد کرد، حتی نرخ‌های کلاس تجاری کاهش قابل توجهی را ثبت می‌کنند. همچنین، آن دسته از ساکنان امارات متحده عربی که برای استراحت های کوتاه برنامه ریزی می کنند نیز می توانند از هدیه برای کنترل هزینه های خود استفاده کنند.
  آنها تا نوامبر و اوایل دسامبر فرصت خواهند داشت تا از این نرخ ها بهره مند شوند و پس از آن سفرهای اوج تعطیلات، کرایه ها را 10 تا 15 درصد افزایش می دهد. حتی بیشتر.

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  تبلیغات سنگین خطوط هوایی

  خطوط هوایی امارات متحده عربی و خلیج فارس تبلیغات گسترده ای را برای علاقه مند نگه داشتن پروازها از هم اکنون تا سفرهای فصل تعطیلات در پایان سال راه اندازی کرده اند.

  عربستان سعودی تخفیف گسترده 50 درصدی را برای همه پروازها تا نوامبر ارائه می‌کند، در حالی که فروش جهانی اتحاد ایرویز از 895 درهم شروع می‌شود ویز ایر ابوظبی بلیت‌هایی را با قیمت‌های کمتر از 70 درهم در امارات ارائه می‌دهد که شامل پروازهای برگشت به بمبئی به قیمت 1125 درهم و 2915 درهم به مونیخ.

  آشیش پراتاپ سینگ، مدیر عامل آژانس مسافرتی آنلاین Rehlat، گفت که کرایه ها در سراسر جهان از جمله در مسیرهای بسیار شلوغ شبه قاره کاهش یافته است.

  سینگ گفت: «و اگر به GCC به شمال آفریقا نگاه کنیم، کرایه‌ها به برخی مقاصد 7 تا 10 درصد کاهش یافته است (برای سفر از 15 تا 22 سپتامبر). (به عنوان مثال، کرایه قاهره 772 درهم است (در مقایسه با 900 درهم در ماه ژوئیه). بلیط های بیروت در حال افزایش است و میانگین آن 1318 درهم در مقابل 822 درهم در تابستان است.

  برای مثال، پروازها به مراکش طی دو ماه گذشته به طور میانگین 2705 درهم بوده است. به گفته رشید عباس، مدیر عامل سفرهای آروها، تقاضا برای این مقصد به دلیل زلزله مراکش کاهش یافته است.

   

  منبع: Gulf news

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست