• ایستگاه پلیس هوشمند دبی (SPS) اولین ایستگاه پلیس هوشمند بدون سرنشین در جهان است که در سال 2017 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون بیش از 2 میلیون بازدید کننده را جذب کرده و 363189 تراکنش را طی دوره 5 ساله پردازش کرده است.

   

  در پنجمین سالگرد افتتاح اولین ایستگاه هوشمند (SPS)، ما مفتخریم که پیشگام تحول دیجیتال و استفاده از خدمات هوشمند برای ارائه خدمات هوشمند 24 ساعته و بدون دخالت انسانی به مشتریان هستیم. به گزارش WAM، سرلشکر علی احمد غنی، رئیس اداره کل پشتیبانی لجستیک و رئیس تیم دولتی و سکتور خصوصی برای پاسگاه های هوشمند.

   

  وی افزود: ساکنان دبی، بازدیدکنندگان و گردشگران می توانند به راحتی از خدمات پلیس هوشمند در شبانه روز و بدون دخالت انسان از طریق این ایستگاه های پلیس هوشمند استفاده کنند که خدمات درجه یک را با سهولت و با بالاترین استانداردها ارائه می دهند.

   

  ایستگاه‌های هوشمند (SPS) در بیش از 20 نقطه در دبی واقع شده‌اند و خدماتی از جمله گزارش‌های جرم، حوادث ترافیکی و سایر خدمات اجتماعی ارائه می‌دهند. خدمات SPS به هفت زبان برای پاسخگویی به گروه وسیع تری ارائه می شود. عربی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و آلمانی برخی از زبان‌های موجود هستند.

   

  در طول نمایشگاه 2020، ایستگاه‌های هوشمند (SPS) پذیرای بازدیدکنندگان، ساکنان و هیئت‌های نخست‌وزیر، حق‌الزحمه، روسای جمهور و افراد برجسته در سراسر جهان بود. ایستگاه های پلیس هوشمند در سایت اکسپو 2020 به صورت شبانه روزی فعال بود و به صورت 24×7 به بازدیدکنندگان خدمات رسانی می کرد.

  منبع: www.arabianbusiness.com

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست