• شیخ محمد می گوید که مردم امارات شایسته بهترین و کارآمدترین دولت هستند.

   

  بر اساس دستورات اعلیحضرت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور، نخست وزیر و حاکم دبی، دولت روش جدیدی را برای اقدام و اجرای پروژه های تحول آفرین بزرگ برای ایجاد پویاترین اقتصاد جهان راه اندازی خواهد کرد.

  در این جلسات 70 وزیر و مقام از بیش از 40 نهاد دولت فدرال حضور داشتند.

  شیخ محمد گفت: «امروز، دولت امارات متدولوژی جدیدی را برای کار دولت فدرال راه‌اندازی کرد که بر پروژه‌های تحول‌آفرین کوتاه‌مدت تمرکز دارد و اختیارات بیشتری را به وزارتخانه‌های فدرال می‌دهد. “

  وی افزود: امارات شاهد یک مرحله رشد سریع است و خاطرنشان کرد که جهان در حال تجربه تغییرات بی‌سابقه ژئوپلیتیکی و تکنولوژیکی است و کشورهای موفق سریع‌ترین سرعت را در تطبیق با این تحولات خواهند داشت.

  حاکم دبی با تاکید بر اینکه مدل مدرن کار دولت با ده سال پیش و همچنین آنچه از وزرا انتظار می رود متفاوت است، خاطرنشان کرد که اماراتی ها شایسته بهترین و کارآمدترین دولت هستند.

  جلسات متعددی برای بحث در مورد پروژه‌های بزرگ با هدف حمایت از تلاش‌های وزرا و مقامات فدرال در تهیه پیش‌نویس طرح‌ها، ارائه پیشنهادات برای پروژه‌های بزرگ در بخش‌های حیاتی و پیوند دادن آنها با اولویت‌های ملی برگزار شد.

  محمد بن عبدالله الگرگاوی، وزیر امور کابینه، در جریان آغاز این جلسات گفت که این روش جدید تعالی و رهبری منطقه ای و جهانی امارات متحده عربی را تقویت خواهد کرد.

  منبع: خلیج تایمز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست