• این طرح آموزشی جدید با هدف مقابله با بیکاری جوانان در امارات متحده عربی و در منطقه بزرگتر MENA معرفی شده است.

  این برنامه که با مشارکت L’Oreal Middle East و Nestle است، 50 دانشگاه در منطقه MENA و بیش از 1000 دانشجوی دانشگاه و فارغ التحصیلان جدید  را هدف قرار خواهد داد.

  بر روی سرمایه گذاری در امارات کلیک کنید تا با این روش مهاجرت آشنا شوید.

  راویگنان، مدیر منابع انسانی L’Oréal خاورمیانه گفت: “برنامه توسعه فارغ التحصیل اماراتی “L’Oréal Lakom” که به تازگی راه اندازی شده است، به طور ویژه برای اتباع امارات متحده عربی طراحی شده است تا پتانسیل خود را آشکار کنند. ما همیشه متعهد به ایجاد برنامه‌های آموزشی دقیق بوده‌ایم که از رشد کارکنان در تمام سطوح پشتیبانی می‌کند. آنها شامل یک برنامه شش تا ۱۲ ماهه تمام وقت برای فارغ التحصیلان تازه وارد و نامزدهای ایده آل تا دو سال تجربه هستند. سپس یک کارآموز مدیریت وجود دارد، یک برنامه چرخشی 12 تا 24 ماهه تمام وقت، که برای توسعه رهبران تجاری آینده طراحی شده است.

  در مجموع 17 دانشگاه در امارات متحده عربی در “برنامه NXL” شرکت کرده اند، از جمله دانشگاه آمریکایی دبی، دانشگاه آمریکایی شارجه، دانشگاه دبی، دانشگاه عجمان، دانشگاه ولونگونگ، دانشگاه زاید، دانشگاه HULT، دانشگاه کانادا در دبی، دانشگاه نیویورک. در ابوظبی، سوربن، دانشگاه شارجه، دانشگاه آمریکایی در امارات، دانشگاه میدل سکس، RIT، دانشگاه خلیفه، دانشگاه هریوت وات و مدرسه بازرگانی IMT.

  راویگنان تاکید می کند: «ما متوجه شدیم که مقدار زیادی استعداد و پتانسیل استفاده نشده وجود دارد در حالی که فرصت های شغلی برای کارگران جوان کمیاب است. این را می‌توان با این بینش تأیید کرد که بیکاری جوانان در منطقه تقریباً دو برابر میانگین جهانی است و بین سال‌های 2010 تا 2021 2.5 برابر سریع‌تر از میانگین جهانی رشد کرده است.”

  بر روی ثبت شرکت در امارات کلیک کنید تا با این روش محبوب مهاجرت آشنا شوید.

  وی می افزاید: “در امارات متحده عربی، ما مفتخریم که ادعا کنیم 60 درصد از استخدام های ما در دو سال گذشته زیر 30 سال بوده اند و ما همچنان به تلاش خود برای قرار دادن جوانان در مرکز استراتژی جذب خود اختصاص خواهیم داد. ما معتقدیم که آموزش بیش از 1000 دانشجو در هر نسخه در سراسر منطقه وسیع‌تر MENA، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان تازه وارد را با مهارت‌های رقابتی مجهز می‌کند که آنها را به عنوان نامزدهای جذاب در بازار کار قرار می‌دهد. آنها می توانند مشتاقانه منتظر پنج ماژول یادگیری کلیدی از جمله دیجیتالی شدن، نوآوری و کارآفرینی، تجزیه و تحلیل مالی، برندسازی شخصی و ایجاد ارزش مشترک باشند. این برنامه علاوه بر توانمندسازی این دانش‌آموزان با مهارت‌های شغلی مناسب برای پیشرفت، به آنها کمک می‌کند تا فرصت‌های شغلی برای تسریع در شغل خود پیدا کنند.»

   

  منبع: خلیج تایمز

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  مطالب مرتبط
  فهرست